Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem bírok beilleszkedni! 15...

Nem bírok beilleszkedni! 15 Hogy kezdjek egy beszélgetést? Miről?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, idén mentem középiskolába, fiúk vannak nagyon sokan, lányok alig.

Mi az osztályban hárman vagyunk lányok.


A másik két lánynak már nagyon sok barátja van, mind osztályon belül, mind a felsőbb évfolyamokban.

Valahogy csak a lányokkal tudok normálisan beszélgetni, pedig ez általános iskolában fordítva volt.

Velük is lényegében a semmiről beszélgetünk, viszont keressük egymás társaságát, hiszen lányok vagyunk.

Próbáltam már beszélgetni osztályon belül a fiúkkal. Az egyiknek megdícsértem a gitárját, arról kérdezgettem, viszont utána többet nem beszéltünk.

Van aki csak Facebookon ír rám, élőben cseszik odjönni hozzánk.

Vannak akik szimpatikusak, viszont félek, hogy nem felelek meg nekik, nem vagyok elég szép, elég vékony, csinos, elég vicces, barátságos.

Attól félek, hogy odamegyek, beszélek velük pár sort, aztán annyi. Én nem akarok rajtuk csüngni, az idegesítő.

Viszont ha a társaságomat nem keresik, nem tudok mit tenni. Kívülállónak érzem magam. Bent ülök csendben az osztályteremben és nézek kifele a fejemből. Már könyvet sem olvasok, hátha odajön valaki. Nem a sült galambot várom, de kezdeményezni nem merek.

Félek, hogy elakad a beszélgetés.

Nincsenek barátaim az iskolában, csak interneten. Nem egyezik meg az érdeklődési körünk sem, én nem szeretem a számítógépes játékokat, informatika osztályban mindenki kocka.


Mit csináljak?

Miről beszélgessek?

Én nyomuljak vagy hagyjam, keressek iskolán kívül barátokat?

Már majdnem eltelt egy hónap és semmi...

Szerintem a nevemet sem tudják.



2017. szept. 27. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért mentél infós suliba, ha nem szereted? Amúgy menj oda a csajokhoz, amikor beszélgetnek a srácokkal. Ha van bennük nyitottság, belevisznek.
2017. szept. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A játékokat nem szeretem. Vagyis nem nem szeretem, nincs velük bajom, viszont nem tudok róla beszélgetni, hisz én inkább sportolok.

Azért mentem oda, mert nem volt konkrét célom, az informatika pedig egy jó irány, hisz mindenhez kell, de ha már csak annyit érek vele, hogy nem feltétlen kell szerelőhöz vinnem a számítógépemet, már megérte.



Igazából nem tudok úgy odamenni. Szünetben vagy a padokon ülnek összefordulva, én pedig mögöttük, vagy nem is az osztállyal, hanem a felsősökkel beszélgetnek, azok nem nyitnak felém.

Vagy messengeren beszélgetnek, ott ugye nem tudok, esetleg volt, hogy elmentek együtt enni, oda nem hívtak.

2017. szept. 27. 23:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elhívnálak enni egyet, vagy meginni valamit. Ha gondolod, írj! :)
2017. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te most pasizni akarsz, vagy haverkodni? Mert a másodikhoz teljesen lényegtelen, hogy hogy nézel ki... Van nem egy nő ismerősöm és volt is már középsuliban is, aki nem tetszett mégis el tudtam velük beszélgetni, mert voltak annyira értelmesek.

Ne az érdekeljen, hogy tetszel-e nekik, csak beszélgessetek és annyi. Menj oda, kérdezz meg valamit valamilyen sulis cuccról, panaszkodj egy sort a sok hülye házi miatt, mint mindenki és lehet folytatni általánosabb, vagy specifikusabb dolgokkal...

2017. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen céllal írtad ki a kérdést? Segíteni sokat nem tudunk így neten keresztül, de még való életben sem.

Ha ismerkedési céllal, akkor meg mindegy, nem kellett volna ilyen hosszú leírást írnod, kiraksz egy "l" betűt, egy órán belül jön majd csomó privát. Btw, én is beszélgetnék veled, csak ugye nem írtad, hogy szeretnél, vagy nem szeretnél itt embereket megismerni. 17f

2017. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem pasizni szeretnék. Barátokat akarok, ma is odamentem egy fiúhoz, próbáltam beszélgetni, de rám sem nézett. Válaszolgatott, de nem volt téma, pedig le is ültem mellé.

Azért mégis fontos a külső szerintem valamennyire, vagy nem tudom. Akkor a személyiségem lehet szar.

Tippekre voltam kívácsi, nem ismerkedni szeretnék.

De azért köszönöm!:)

2017. szept. 28. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz pasizni, akkor mit érdekel téged, hogy milyen személyiséged van?

Most komolyan impotens idiótákkal akarnád, hogy töltsd az idődet? Hahó, ember, ne legyél hülye! (már bocs)

2017. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egy barátságban úgy gondolom, hogy számít a személyiségem. Nálam ducibb lány is több fiúval haverkodik, mert jó a személyisége.

Tehát szerintem igenis számít.

(Nem tudom, hogy szebb-e nálam, tehát másra nem tudok gondolni, vele miért beszélgetnek jobban.)

2017. szept. 29. 07:20
 9/9 anonim ***** válasza:

De miért másokhoz hasonlítod magad?

És különben is, ha van 1-2 jó ismerősöd/haverod, vagy találsz, akkor simán mondhatod, amit én:

Van a suliból pár barátom, a többi párszáz, aki le se toj, mind hülye...

2017. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!