Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire valószínű, hogy...

Mennyire valószínű, hogy beírnak, igazolatlant kapok?

Figyelt kérdés
Holnap nem lesz tanítás.Valami hülyeség lesz rendezve.Délelött mindenféle sportprogram,utána előadások meg piknik.Az egész osztály szét lesz szóródva.Én úgy tervezem,hogy nem megyek be,mert minek?Szerintem nem valószínű,hogy egyáltalán bárkinek feltűnne,hogy nem vagyok ott.Vagy szerintetek van esélye,hogy igazolatan lesz a napom?

2017. szept. 28. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha észreveszik, akkor igen.

Ilyen nálunk is volt tegnap, de hiba lenne egy ilyet kihagyni. Bonts egy sört, rakj tüzet, grillezz a haverokkal :D

2017. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj be szerintem. Nálunk is lesz ilyen holnap és mindenkinek muszáj bemenni. Azt a 3 kötetlen szabadnapodat meg ne egy ilyen miatt pazarold el. Plusz utcára se agyon mehetnél ki, mivel egy rendőr simán megállíthat és ellenőriztethet. Egyébként meg jó kis osztályközösség-összehozó kis rendhagyó napnak ígérkezhetne. Egy szó mint száz, nem éri meg hiányozni.

Légy pozitív! :)

2017. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elmúltam 18 és bejárós vagyok,szóval ki tudnák menni az utcára.Amúgy nem osztályok szerint leszünk,mindenki megy amerre akar.Az osztálytársaim nagyrésze focizni megy,én nem tudok focizni.A haverom sem jön be,szóval egymagam lennék ott egyedül egész nap
2017. szept. 28. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Anno azt csináltam, hogy bementem, láttak, aztán sörözni pár haverral. A vègèn megint bementem, láttak, aztán haza. Azt hittèk vègig bent voltam a suliban.
2017. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondoljátok,hogy majd pont utánam fognak nyomozni,hogy bent vagyok e?
2017. szept. 28. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy nyomozzanak. Bárkinek bármiről eszébe juthatsz. Lehet, hogy az ofőd egy névsoron pipálgatja, hogy ki van ott meg ki nem, és ha egész nap nem lát, akkor beír hiányzónak. Simán benne van. De az ilyen napok eleve rövidebbek is szoktak lenni, mint egy tanítási nap. Igazán nem fog megártani, ha bemész.
2017. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lesz rövidebb.Délután 4-ig fog eltartani,így örülhetek ha hazaérek 17:15-re (már ha elérem a buszt),míg normális esetben fél 4-re már otthon lennék
2017. szept. 28. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj be, de csak addig, ameddig amúgy is bent kéne maradnod.
2017. szept. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!