Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok, tavaly úgy "mutatkoztam be" (amit már kvára bánok), hogy a hiányzóknak mindig átküldtem amit aznap vettünk, odaadtam a házim, segítettem nekik dolgozatnál, csak azért, hogy szeressenek és elfogadjanak.

Viszont ebbe már nagyon belefáradtam, hogy én a vesémet is odaadom értük, ők meg észre sem veszik, hogy az osztályban vagyok.



Sima napokon rám sem néznek, viszont ha dolgozat van akkor rögtön megtalálnak.



Ilyen esetben ti mit csinálnátok?

(Igen, tudom hogy jó nagy hülye voltam)


2017. szept. 29. 18:49
 1/3 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen korszakom. Jó tanácsot nem igazán tudok adni, de nem te vagy az egyetlen hülye, itt vagyok én is, ha ettől jobban érzed magad :D

Annyit tudok mondani, hogy mondj nyugodtan nemet (dolgozatnál meg pláne, mert csak elvonják a te figyelmedet is). Nem tartozol értük felelőséggel. Ha ígysem kedvelnek, akkor tök fölöslegesen tepersz. Olyan barátokat meg soha ne akarj, akik csak kihasználnak!

2017. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző osztályomban ugyan ezt történt, adtam nekik mindent, erre elárultak, kihasználtak éd a magányba taszítottak, mindenesetre sok sikert kívánok, gimiben szereztem pár jó barátot! ^_^ 16/f
2017. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo volt, de en nem segitettem mert elote is piszkaltak. Es csak akkor voltam jo ha segiteni kellett xd szoval en megmondtam konkretan kopjatok le xD
2017. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!