Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mt tegyek annak érdekében,...

Mt tegyek annak érdekében, hogy a tanárom a jobbnál jobban kedveljen meg?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Legyél a legjobb tanulója, legyél kedves vele, na és nyalizás. Csak olyan dolgok amiket vagy megkövetelnek, vagy mintha nem lenne gerinced.
2017. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Hát vannak olyan tanárok akiknek azért leszel a kedvencük mert figyelsz az óráikon és tanulsz.

De vannak olyan tanárok is ami ritkább hogy önmagadért kedvel meg.

2017. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem egyszerű. Ha jól tanulsz, szorgalmas vagy, odafigyelsz, érdeklődést mutatsz a tárgya iránt akkor azt biztos értékelni fogja. Ne zavard a munkáját felesleges órai beszéddel. Kerüld a puskák használatát. Ha valami rossz fát tettel a tűzre akkor nyilván nehezebb jóvátenni. Persze azért ember függő is. A tanár is ember neki is vannak érzései, van aki jobban van aki kevésbé szimpatikus nekik de ezt nem kéne kimutatniuk. Van olyan akinél pl a nyalizas nem válik be és ott ellenkezőjére fordíthatod a dolgot. Miért szeretnéd h még jobban kedveljen?
2017. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mártogasd tejbe a kiflijét.
2017. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez személyiségfüggő, hogy szeret-e a tanár vagy sem.


Sosem voltam jó tanuló, kifejezetten lusta voltam.

Soha nem nyaliztam tanároknak, nem tettem nekik szívességeket, sőt még néha burkoltan oltogattam is őket, mégis kivételeztek velem. Úgy néz ki jó volt a beszélőkém még iskoláskoromban. :D

2017. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!