Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » *** Mit teszel annak érdekében...

Bálint3311 kérdése:

*** Mit teszel annak érdekében; hogy közelebb kerülj a saját; és a többi ember szívéhez; és hogy a szíveden nyitott legyen az ajtó; mindenki előtt? ***

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

semmit

nem kivanok kozelebb kerulni senki szivehez kiveve az edesapam


annyi a bolond elmehaborodott ember manapsag

eleg csak elolvasni a hireket

2017. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magamra erőltetem a kedves udvarias stilust (ami nem hat semmit mert borzaszto bunkok igy is az emberek, beszolnak ugy hogy okot sem adtál rá..)

Szoval ujabban a pokerarcot tanulom inkább, hátha az tiszteletet vonz.

Ha ez sem fog bejonni akkor majd továbbötletelek.


Ill. Megtanultam hallgatni.pl kibirni félbeszakitás nelkul míg a másik az életérol panaszkodik, vagy husszor ismétli ömmagát, vagy lényegtelen infokon agyal hogy pl aznap esett e az eső vagy nem, amikor vele akármi történt, vagy önmagának mond ellent, olyan bénán hazudik, vagy kéretlen tanácsokat osztogat vagy okoskodik, stb, mindezeket már kibirom okos ertelmes bologatással, erdeklodo kérdések bedobásával. Es a masik azt hiszi joban vagyunk. Nincs konfliktus, hátam mogotti kibeszélés, stb



Megtanultam ugy lerázni embereket hogy mintha csak nekem lenne zuros az életemes nincs időm es igy nem hiszi azt hogy egyszeruen csak vele nem akarok kontaktot igy nincs harag felém, esetleg sajnál is.


Az egoista barmoknál is bevett trükk, hogy mosolyogva végighallgatom, gratulàlgatok neki ehhez ahhoz, aztán mehet a francba es ő azt hiszi jofejnek tartom, marad a szimpátia.


A szotlan, közömbös emberek felé kedves kérdésekkel nyitok, pár szot mesélek magamrol is hogy kb körvonalazodjak neki, es a viszontreakciojuktol(megnyilik vagy nem, erdeklem e vagy nem) fugg az, hogy barátság, vagy mi lesz belőle.


Munkahelyen az udvariasság, kedvesség es 3 lépés tartás megy, ugyanezt várom viszont.intelligens emberek kaphatok csak erre igy olyanokkal dolgozom, hamar fepmondok ha alja nép a kollektiva

2017. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit, miért akarnék bárkit is kedvelni?
2017. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
64%
Semmit, inkább azért teszek, hogy békén hagyjanak.
2017. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Különbséget kell tenni ember és ember között. Meg kell ismerni ki milyen, mire kapható. És ennek megfelelően kell bánni az emberekkel. Mert vannak normális bölcs emberek, akiktől lehet tanulni és illedelmesek. Tudják hol a határ, tisztelik más munkáját, segítőkészek. Aki nem adja meg a tiszteletet, tudatilag nincs a megfelelő szinten. Annak fel is út le is út, mindig pár lépés távolság.
2017. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem teszek semmmit, aki szeret, az szeret úgy is, önmagamban is , ahogy vagyok. A szívem ajtaja meg addig van nyitva valaki előtt , amíg nem tapos bele szögecses cipővel egy óriásit a lelkembe. Utána bezárom előtte, elzárkózom előle. Egy srác egyszer kiírta twitteren, hogy "Szeretni mindenkit addig, amíg nem ad okot, hogy ne." Szerintem ez egy tök jó hozzáállás. Mert addig, amíg nem bántott, minek zárkóznék el előle, ha már viszont de, hát akkor nincs szükségünk egymásra. Ha pl véletlenül töri össze a vázámat, az megbocsátható, az bocsánatos bűn. De ha szánt szándékkal okoz fájdalmat, nincs mi keresni valónk egymás közelében, egymás életében.
2017. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!