Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Már nem bírom tudnátok segíteni?

Már nem bírom tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy osztálytársam akit majdnem az egész osztály utal kivétel egy két ember! Hihetetlenül egoista és nagyképű! Azt hiszi övé a világ! Mióta elkezdtük az új tanévet azóta minden héten felmerült írunk! Minden tanár öt dicséri hogy mennyire okos mert eddig kitűnő tanuló! Igen igen csak az a probléma hogy a tanárok nem veszik észre vagy csak éppenséggel nem akarjak észrevenni hogy folyamat Puskazik! Megtudtam egy két dolgot rola! Valahogy az egész osztály szeretné “ki csinálni” csak kene valami tipp hogy hogyan! Van néhány úgymond barátja akiket a csatlós zónák tart és egy beszerző embere aki mindent elmondott rola! Valahogy meg kene szüntetni ezt az egészet! A segítségeteket kérem abban hogy adjatok nekem néhány tippet/tanácsot hogyan tudnánk leállítani! Az hogy az osztályfőnök nem vagy a szülővel beszéljünk csődöt mondott! Valami olyan kene amire mi is képesek vagyunk!

2017. okt. 9. 15:01
 1/7 anonim válasza:
Inkább tanulj te is szorgalmasabban és ne foglakoz vele, csak magaddal és a magad tudásának fejlesztésével törődj. Ha csinál valami nagyon nagy hülyeséget akkor majd a közösség és a tanári kar úgy is a helyére teszi, ha egészséges gondolkodású a közösség és a tanári kar.
2017. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tanári karral egy probléma van hogy anyuci sokat fizet nekik
2017. okt. 9. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szòlaljatok fel a dolgozatìràsnàl, hogy az az igazságos ha mindenki előtt csak egy papìr meg egy toll van, minden mást rakjatok a tàskába ès vigyètek ki a tanári asztalhoz, mert ùgy gondoljâtok egyesek csalnak. Nem kell megnevezni a srácot, szemèlyisègi okokbòl. Ez tuti váratlanul èri majd ès ha valòban csalò, ugrott az ötöse.
2017. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy hagyjátok a fenébe, ugyanúgy fogja csinálni, csak más módon, persze először éljétek ki magatokat, valamelyikőtök megszólal órán, hogy puskázik (akár többen is). Mellesleg a ti eredményeiteket nem fogja megváltoztatni az ő puskázása.

Hányadikosok vagytok?

2017. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írjatok emailt a tanároknak, de amúgy az lenne tényleg a legjobb, ha nem foglalkoznátok vele. Mit számít bármit is, hogy milyen jegyei vannak és hogy ki dicséri? Magatokért tanuljatok, ne azért, hogy másokat lenyűgözzetek.
2017. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is igazán a jegyekről van szó hanem arról hogy főnökösködik mindenki felett! A múltkor olyan szinten játszotta a fogyatékost hogy szó szerint szétverte a termet! És a tanárokat természetesen ez sem zavarta mert mindneki kedvencének tartja amiatt hogy az apukája meghalt és ő egyébként vissza is el ezzel mert meg sajnálhatja is magát és igazából meg amikor meghalt az apukája úgy érezte hogy ő lesz a világ közepe és azt mondta most én vagyok a fonok
2017. okt. 9. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Valami nagyhatalmú f...sznak a csemetélye. Az én osztályomban is volt anno két ilyen suttyó, folyton puskáztak meg törtek-zúztak a teremben. (elit középiskola)

Helyi vállalkozók kölkei voltak, tömték a pénzt mindenkihez. Fantasztikus

2017. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!