Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak csináltam, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak csináltam, de a tanár vette észre?

Figyelt kérdés

Ebédnél mindig a barátaimmal ülök a barátom is az övéivel,de pont úgy,hogy látjuk egymást és sokszor hülyéskedünk. Ma ebédnél végig a barátomat figyeltem és csak,hogy húzzam az agyát nyalogattam a számat,kacsingattam,szívószállal ittam az üdítőmet és azt is nyalogattam meg szopogattam. A barátom csak röhögött a haverjaival. Erre azt vettem észre,hogy a barátomék közelében lévő asztalnál figyel az egyik tanár,kb 40 éves faszi. Kacsintott egyet és megnyalta a száját. Azt hihette,hogy neki csináltam? Az a baj,hogy tanít engem és lesz majd vele órám... Most mégis mit csináljak?

17/l



2013. máj. 14. 16:50
1 2
 1/16 Skype:vvargadavid ***** válasza:
Szárnyalj velem
2013. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, próbálj úgy benn lenni órán, mintha mi sem történt volna. Hisz amúgy sem a tanárnak szántad, nem?
2013. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb viselkedj úgy, ahogy az iskolában illik. A tanár - ha van esze - nem fog jelentkezni Nálad.
2013. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEEE:D:D:D Ez igen nagy leégés:d Hát tégy úgy, mintha semmi nem történt volna, meg máskor a tanár előtt mutasd magad a barátoddal, esetleg legközelebb ebédnél csináld megint h vegye észre a tanár, majd odamész a barátodhoz mittom én megcsókolod és akkor leesik a tanárnak, hogy mekkora balek:D
2013. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

XD

Ne említsd meg neki és reménykedj,hogy csak szórakozott.

2013. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Nincs választásod, most már meg kell hogy dugjon a tanárod :/

Amúgy ezt melyik filmből vetted?:D

2013. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

úhh :DDD

Én kínosan érezném magam az biztos...de majd a megszokottan viselkedj a tanár előtt:)

2013. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Én... én azt hittem, hogy nekem csinálod... Jól van, 1-est kapsz nyelvtanból a félteértelmezhető nonverbális jeleid miatt! Józsi bácsi, magyar tanár
2013. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

xD

Mintha meg sem történt volna, ha jófej akkor csak viccelt:D

2013. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Még valami, menj el szemészetre, mert kancsal is vagy! Megint Jocebó' voltam.
2013. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!