Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beszolások kellenének!?...

Beszolások kellenének!? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan beszolasok kellenènek NEM DURVA,NEM TRÁGÁR,ami egy olyan lányra illik aki bukott,nagykèpű.azer kène ,hogyha beszol.

Koszi a segítsèget!☺☺



2017. okt. 12. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

"Kevés vagy, mint macisajtban a brummogás."

Ilyesmire gondoltál? Vagy mire?

2017. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

értem...tehát te, aki amúgy nem vagy az a fajta, aki csak úgy önmagától visszaszól, most vársz pár frappáns beszólást, hogy azt alkalmazd, majd miután ő erre rutinból visszaszól, te továbbra is csak nézni fogsz megalázottan.


az ilyen szituációkban az a legrosszabb, ha megpróbálsz leereszkedni arra a szintre, úgysem fogsz jól kijönni belőle, ha neked nincs akkora arcod.

2017. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha levegőnek néznéd? Én ezt csináltam gyerekként az ilyenekkel, és felnőttként is működik.
2017. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem belerúgni kellene szerintem, hanem motivációsan beszólni, mint ha idén át szeretnél menni és nem megbukni, akkor legyél normális-kedves;)
2017. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!