Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Legviccesebb sulis élményetek/...

Legviccesebb sulis élményetek/beszólások? :D

Figyelt kérdés
Lehet régebbi sztori is! :) Várok sokaaaaat!:D

2014. szept. 7. 14:19
1 2 3
 1/27 Firedoom ***** válasza:
92%

Osztalytarsam oran eszi a feherje port. Tanar megszolal ettol szep leszel es okos?

Nem, de nagy

2014. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
84%

8.-ban elmentünk fagyizni, mikor mentünk visszafelé (kezünkben fagyival) szembejön velünk az egyik tanárom, barátnőm meg elkezdi: Tanárnő elmentünk nyalni, és ettünk fagyit is!

Szerencsére nem hallotta meg:D

2014. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
0%
Ha elmondod nemed, és korod mesélek privátba.
2014. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Tanár minden óra elején rögzítette házifeladathiányt, vagyis beírt egy "minusz"-t.

Mindig mondta: Vigyázz, mert hamar összegyűlik!

Egyszer mikor egyikünk jelentette, barátom odafordult hozzá és a tanár hanglejtésével: Vigyázz, mert hamar összegyűlik.

Ekkor elkezdtünk röhögni, mi haverok 3.-an, egyenként odajött hozzánk órdítva, hogy: "Felhívom anyukádat, fejezd be, stb" ezalatt a másik 2. röhögött. Mikor másik haveromhoz ért, elmondta ugyan ezt.

Gyerek:-Ne hívja fel

Tanár:-De felfogom hívni

Gyerek:-Ne tessék felhívni

Tanár:-Nem érdekel megyek és felhívom!

Gyerek:-Jó de az drága lesz mert külföldön van.

Itt újra hangosan nevetni kezdtünk. Mi beírást kaptunk, a gyerektől pedig megkérdezte mikor jön haza az anyja, mert majd akkor felhívja.

Aznap nagyon mérges voltam tanárra, meg kicsit később is, de így visszaemlékezve, életem egyik legboldogabb pillanata volt, megérne még 100 beírást.

Dupla poén: Mikor másik iskolába mentem, ugyanezt a "Vigyázz, mert hamar összegyűlik" szöveget mondta tanár, többiek meg hülyének tartottak, hogy min nevetek.


Ez így leírva nem lehet ugyan olyan mint ha ott lettél volna, de tényleg az egyik legszebb élményem.

2014. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Osztálytársam szóban felel bioszból, de szerencsétlen semmit sem tud, és a hátsó padokból próbálnak neki segíteni.

Tanár: Nem hallom!

Felelő: Az a baj, hogy én sem!

2014. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Nekem rengeteg ilyen élményem van annyi,hogy szerintem fel sem tudom sorolni.


1.Osztálytársam évvégén számolja matekórán az átlagát. Szinte csak egyese van. 5 percig néma csendben ültünk a teremben, majd egyszercsak felordít: Tanárnő!! Nem buktathat meg 17,8ra állok!


2. Bejön a titkárságról a csaj magyarázni ilyen hülyeségeket, mindig játsza az agyát. Bejön. Megáll. "Igen jól látjátok, terhes vagyok"

Erre osztálytársam első sorból. "Aha. És ki kérdezte?"


3. történelem óra, mellettem a legjobb barátnőm, aki stabil 1,8 belőle. Muhi csata a téma. Odasúgja nekem: Kik voltak azok a muhik? Én úgy röhögtem,hogy majdnem kihívott a tanár felelni, majd mikor tőle is megkérdezte, lefagyott az arca és nem tudott rá mit mondani.


4. Tanár: Gergő, meg tudnád mondani, hogy...

Gergő közbevág a hogy után: Nem.


5. nekem ez volt a kedvenc élményem. Bent ültünk teremben szünetben, én a padon ültem, a mögöttem lévő padon pedig egyik barátom. Éppen kibontott egy két literes üdítőt, de látszott az arcán, hogy nem az igazi. profi kosarasnak képzelte magát és egy lendítéssel a kuka felé hajította a teli palackot. Ezzel nem is lett volna baj, ha a szerencsétlen osztálytársam nem éppen akkor sétált volna be, és úgy pofánbä..szódott az üveggel,hogy ő esett be a kukába.

Kb két hét, ugyan ez a felállás és én megszólaltam. "Régi szép idők, mikor képenhajítottad Mátét"

"Hmmm milyen igazad van. Megyek is és hozzávágom"


Hirtelen ennyi jutott eszembe, bocsánat akinek elraboltam másfél percet az életéből, akkor és ott én jót röhögtem ezeken.

2014. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

ezek nagyon jók :D

fú nálunk még tavaly volt, hogy egyik osztálytárs beszélgetett másikkal,irodalmon...egyszer csak egyik felborul..tanár azonnal üvölt,hogy bevág mind ókettőjüknek egy egyest...felborult mondja a padtársának,hogy Ő kettőt kér..tanár meghallotta...megint egy sor üvöltés,gyerek nem szól semmit,eltelik pár másodperc néma csendben,tanár megint üvölt,hogy miért pofázik vissza,három egyest fog beírni! az egész osztály elkezdett röhögni,talán meg reménytelenségében leült és megvárta,hogy csend legyen :D lehet ez így nem olyan vicces,de élőbe az volt :D


Jöhetmégsooook

2014. szept. 7. 18:41
 8/27 anonim ***** válasza:
59%

Eszembe jutottak még ilyen szösszenetek.

December vége. Beszélgetem oszttársammal. Erre megkérdezi:

Fú hallod hogy hívják az irodalom tanárt?

Ja és ez 10.ben történt. Szóval másfél év alatt nem sikerült megjegyeznie a tanárnak a nevét...


Másik. Barátnőm nagyban meséli a dolgozatos élményeit (szobatársak vagyunk koleszban).

"Fú képzeld el, két feladat volt! Az egyik az egyik a másik meg a másik!!"

2014. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Zaklatott egy gyerek, megmutattam neki az öklöm, reakció:

-Hagyjál már békén mert mindjárt leszoplak! :D :D :D

2014. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Kedvencem:

Szünet volt, két haverom ökörködött. Az egyik elszedte a másik telóját és nem adta vissza. A sértett fél hátulról próbálta visszaszerezni azt. Az ofőnezt a pillanatott választotta, hogy besétáljon. "Üljetek le egy ki..." ekkor észrevette a két srácot. Konkrétan úgy nézett ki, hogy az egyik hátulról hozzásímul a másikhoz és átöleli a derekát, a dulakodás hevében pedig mindketten lihegtek. Nagyon vicces volt.

2014. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!