Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Felsős angol tanítás milyen...

Felsős angol tanítás milyen módszerrel? VAGY Bevált angoltanárnő a XV. (, XIV. ) kerületben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Felsős kislányomnak kissé bizonytalan az angoltudása. Hiába magyarázom el többször, próbálok rendszert vinni a dologba, hogy érthető legyen a nyelvtan, nem sok hatása.


Viszont egy Amerikába költöző fiatal video blogger lány által elmondott (az ő szintjén még) elég bonyolult mondatot és jelentését a mai napig tudja.

Ez nem annyira meglepő, mert az anyanyelvét mindenki a példa alapján tanulja meg és nem könyvekből, nyelvtani szabályokból felépítve.


De hogy lesz ebből gyakorlat? Milyen módszerrel lehetne rendet tenni a fejében?



Esetleg tudtok angoltanár(nő)t, akit személyes tapasztalat alapján szívesen ajánlotok és a XV. vagy a XIV. kerület XV-höz közeli részén vállal tanítást?


Előny, ha adott esetben lehet választani, hogy az adott óra nála vagy nálunk legyen tartva.


Köszönöm!



2017. okt. 13. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem valasz a kerdesedre de nezzen minnel tobb kulfoldi vloggert, lehetoleg angol vagy amerikai szarmazasut. Nekem felsoben tragikusan rossz angol tanarom volt, de ezekbol a videokbol annyira megtanultam angolul es olyan jo kommunikativ keszsegem lett hogy meg 8. Ev vegen megcsinaltam a B2-t es 80% folott lett az irasbelim es a szobelim is. Ugy sokkal jobban rogzul a tudas, en ezt vettem eszre magamon. Ha a lanyod nem tud valasztani tudok ajanlani par jo youtubert😌

15/L

2018. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!