Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyetemi tanulók! Ki vállalna...

Egyetemi tanulók! Ki vállalna angol oktatást Pesten? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Most megyek tizedikbe és egy év múlva szeretnék angolból letenni egy középfokút (B2). 5 éve tanulok angolt, de a gimis tanárom elég gyenge és nem megy rá a beszédre. Olyan egyetemi tanulót keresek, aki képes lenne egy év alatt felkészíteni a középfokra. Het egyszer( péntekenként) tudnánk tanulni. Ha valakinek lenne kedve és persze ideje azt nagyon megköszönném. Privátban tudtok írni és árajánlatot tenni.

Remélem lesz jelentkező! A kitűnő bizonyitvány mellett kéne nyelvizsga is, de sajnos nem olyan jó a nyelvérzékem, és félek ezen múlik majd a jövőm.

U.i.: Azért írásban egész tűrhető vagyok😂. Nézegettem már B2-es teszteket és mind 85% felett voltak.

15/L Pest



2017. aug. 20. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Ha az írásbelid jól megy, akkor TELC-en rakd le a nyelvvizsgád.

Nemzetközileg elismert, és könnyű a szóbelije. 93%-os lett nekem, pedig nem beszélek szóban angolul szinte soha.

A hátránya, hogy az írásbelije kicsit nehezebb, és szótárat sem lehet használni a nyelvvizsgán.

2017. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Most megyek tizedikbe és egy év múlva szeretnék angolból letenni egy középfokút (B2)."


Miért olyan sürgős, hogy már 11. elején akarod? Mire egyetemre mész és használnod kellene majd (szakirodalom olvasásához, stb.) el is felejted, ha nem foglalkozol vele. Ha viszont továbbra is foglalkozni akarsz vele, akkor főleg ráér, mert minél több tanulás lesz mögötted, annál biztosabb, hogy elsőre sikerül a nyelvvizsga.


"5 éve tanulok angolt, de a gimis tanárom elég gyenge és nem megy rá a beszédre"


Neked kéne rámenni, nem neki. Helyetted nem tud beszélni!


"A kitűnő bizonyitvány mellett kéne nyelvizsga is, de sajnos nem olyan jó a nyelvérzékem, és félek ezen múlik majd a jövőm."


:DDDD Nem ezen fog múlni, nyugodt lehetsz benne.


"Nézegettem már B2-es teszteket és mind 85% felett voltak."


Akkor fussál neki szépen a nyelvvizsgának, nem kell izgulni. Aki 85%-ot csinál írásban, az egész biztos, hogy szóban is ki tud hozni magából legalább 70-et. Csak önbizalomhiány a bajod. :)

2017. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!