Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kedves Tanárok, Diákok! Ti...

Kedves Tanárok, Diákok! Ti hogyan kezelitek a strébereket?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Mivel nem vagyok egy idióta féreg ezért nem kezelek másképp valakit csak azért mert szeret tanulni, sokat tanul.

Olyan mintha azt mondaná valaki hogy "Oh, Józsi a természetet szereti és nem a gép előtt szeret ülni. Mekkora gyökér, bánjuk vele úgy mint egy fogyatékossal, csak azért mert nem azt szereti amit mi!"

2017. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Első, a stréber nem azt jelenti, hogy valaki szeret tanulni, csak manapság divatos ráhúzni ezt a jelzőt a szorgos emberekre.

Az igazi stréberek viszont törtetőek, tanárnak hízelgők, senkit érvényesülni nem hagyók, többieket lekezelők stb-k. Na az ilyenektől a falra mászom. Ha csak tehetem, kikerülöm őket, órán meg nem veszek tudomást a nyalizásukról/okoskodásukról.

2017. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajom velük. Sőt irigylem őket hogy nem lusták tanulni ( mert sajnos én lusta vagyok tanulni)
2017. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem igazán foglalkozom velük, sőt, míg ők felelnek addig se nekem kell. :D
2017. okt. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Mentettek már meg attól, hogy én feleljek, de akinek kifejezetten ilyen nyalizós a személyisége, azok taszítanak emberként.
2017. okt. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
47%
Figyelj ez a kérdés és a szleng kifejezésed is sértő a stréberekkel semmi gond nincs én is az vagyok 4.es létemre három nyelven beszélek magyar angol latin és mikrobiológiát fizikát magolok mert érdekel meg a geológia is.A strébereket sajnos általánosban kiközösítik és ráfogják hogy bogaras de később remek fizetése munkája élete és lehetőségei lesznek ja meg persze a legtöbbnek doktori végzetsége és több nyelv vizsgája szépen kérlek ne legyél te is gonosz bántó velünk mert nem leszel se menő se rendes se jobb nlunk inkább barátkozz velünk és végy meg minket mert sokat segíthetünk tanulásban szorgalomban viselkedésben és igen is jó fejek vagyunk.
2018. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!