Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha szekálnak?

Mit tegyek ha szekálnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon tanacstalan vagyok most. Es nem tudom ,hogy holnap reggel ujra az osztalyfonoknel kezdjek e vagy mit csinaljak?.

Szoval van egy fiu haverom akivel szoktam talalkozgatni..meglatott minket az egyik fiu osztalytarsam ,es azota szekalnak engem , hogy egyutt vagyok vele szerelmes vagyok.. Mindennek elhordjak a fiut.(inkabb csak a fiuk)es ez nagyon zavar, es rosszul is esik.

Ma elegem lett es lementem osztalyfonoknek szolni.. Feljott es eleg gyorsan elintezte,tovabb szekaltak.. Ma mar ott jartunk ,hogy ra irtak a haveromra igy meg verik ugy meg verik es hogy nekik en tetszem meg ilyeneket.. A haverom elegge felhuzta magat mint enis ma mar suli ele akart jonni megverni oket. De nem engedtem ,hogy ne keveredjen bele.. Kinek kene szolnom errol hogy le aljanak?:( ekezet nelkul irtam mert siettem ,bocsi. 14l


2017. okt. 24. 14:58
 1/10 acelsziv ***** válasza:
100%
14 évesen ilyet? Gyogyóba jársz, vagy dedósokkal vagy összezárva?
2017. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem sértődnél meg ha egy kicsit nem lenne igaz. szerintem gondoltál már rá milyen lenne vele együtt járni.


ékezettel írtam, bocsi, de kisbetűkkel

2017. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam,de nekem csak barat o. Es most azon agyalok , hogy kinek kene szolni hogy alitsanak. Mert anyuekat nem nagyon akarok belekeverni ebbe..
2017. okt. 24. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia,nálam ugyanez a helyzet,hogy szekálnak minket ilyen miatt,de mikor neki beszólnak emiatt,hogy mi szerelmesek lennénk stb...akkor én mindig kiállok melette,ha beszólnak,szólj vissza.Ilyen egyszerű,ha megütnek,vagy őt megütik,akkor üss vissza,de soha ne kezdeményezz.Én nem szóltam se osztályfönöknek,csak a szülemnek mondtam el hogy mi volt,de nem küldtem rájuk.Ti is eltudjátok intézni,csak vissza kell vágni szavakkal és ennyi.
2017. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
minél jobban kimutatod a haragod, annál jobban fognak piszkálni.
2017. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az valszeg lehetséges hogy a ,,barátodra" irigyek de te ne huzd fel.magad barátodnak meg üzenem hogy álljon ki magáért ne te huzd ki belőlle a verekedés nem megoldás .

És ha nem tetszik neked a fiu és még is mondják csak engedd el hisz te tudod az igazságot és sz@rd le hogy 2,3 fiu mit gondol rólad azt tudnod kell hogy a fiuk ebben a korban mindenkit szekálnak akit lehet .

2017. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonoom
2017. okt. 24. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Mindenki úgy viselkedik veled, ahogy te magaddal, és amit megengedel. Ha gondolatban szekálod magad, akkor ne várj mást a környezetedtől sem.
2017. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Rossz helyre írtam. Nem kell velük foglalkozni. Ha nagyon bedurvulnak, akkor sósavba kell megsemmisíteni a holttestüket. 😅 szard már le mit pofáznak, csak mérgezni akarják a kapcsolatotokat. Nulla figyelmet kell fordítani a kis szarosokra.
2017. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom tenyleg mindenkinek💕
2017. okt. 25. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!