Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyamatosan szekálnak az...

Folyamatosan szekálnak az osztálytársaim, már remegek az idegtől sokszor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyaron nagyon vartam a sulit,mert utolso evunk (8.osztaly) es gondoltam,hogy sokat valtoztak az osztalytarsaim. Aztan miota elkezdodott az iskola folymatosan engem szekalnak. Tavaly is volt par eleg szep megjegyzesuk,de ez mostanra nagyon eldurvult.Szeretek egy bizonyos mufajt,amit mostanaban egyre tobben kedvelnek. Bandas cuccokba jarok,neha beszelgetek egy osztalytarsammal a bandarol.. Aztan ez annyira zavarja az osztaly fiu reszet,hogy minden egyes nap szekalnak emiatt. Letoltik a banda zeneit,elottem cikizik oket, kihangositva nezik a videokat szunetekben. Eddig ugy csinaltak,hogy en nem voltam ott legtobbszor. Viszont ma igen. Mikor elinditottak nem szoltam semmit,orulok hogy novelik a nezettseget. Aztan elkezdtek lassitgatni a videot,rohogni es gunyolodni. Elkezdtem beszologatni nekik. Kinjukba mar meg se tudtak szolalni,csak neztek tovabb a videokat es rohogtek. Mondja az egyik,hogy most ezt a sz*rt szeretem,jovore kit fogok? Veletlenul kicsuszott a szamon az,hogy anyad. Na hat a gyerek majdnem elkezdett sirni. A csomo szekalas utan meg o volt felhaborodva,hogy en anyazok. Egy random osztalytarsam megszolalt,hogy hat neki se tetszik a zene,megsem szekal,de a fiuk mar atleptek egy hatart ezzel a cikizessel. Aztan kuss lett. Suli utan az osztalybol az egyik verig sertett ciganygyerek es 2 testvere vart meg. Annyit mondtam,hogy na latom jott a felmentosereg. Ok meg annyit mondtak,hogy BTS.Baratnom abba az iranyba ment,amerre ok. Aztan ot is elkezdtek szekalni,de o figyelmen kivul hagyta. En nem akarom hagyni se a bandat,se magam. De ha meg visszaszolok akkor legkozelebb mar a nevelootthon fog varni.Nagyjabol ennyi a lenyeg. A kerdesem az lenne,hogy szerintetek mit csinaljak,ha tovabbra is szekalnak? Tuti,hogy holnap kezdik elorol. Az,ha csendben maradok nem jo,mert kielvezik,hogy hagyom magam. Ha beszolok meg ok jatszak a sertodottet,de masnap mar ugyanugy szekalnak. Teljesen tanacstalan vagyok. Most is emiatt nem tudok aludni,ha rajuk gondolok elkezdek remegni az idegtol.
2017. szept. 13. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szekáltak. Heavy/black/death/goth metalon mozgó bandákat szerettem, szeretem. Ez a külsőségekben is megmutatkozott. Persze, hogy cikiztek miatta. Nem érdemes foglalkozni a gúnyolódókkal. Órán figyelj a tanárra, szünetben dugd be a füled. Minél jobban ugrasz a cikizésre, annál inkább csinálják. Koncentrálj a tanulásra, most úgyis az a fontos, hogy felvegyenek a kiszemelt középiskolába. Kitartás! "A gyémántot csak a gyémánt vágja Erős legyél ki az ütést is állja És eljön majd, mert jönnie kell Az ítéletnap és szabad leszel" (Ossian- Ítéletnap) ha gondolod, írhatsz privátban.
2017. szept. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Firedoom ***** válasza:
100%
Csak ugy mint az elso en ia metalhead vagyok es ez rajtam is elegge latszik. Viszont en egyszeruen pofan rohogom oket amikor megcsorrennek a lancaim seta kozben vagy elkuldom mind a halalba amikor beszolnak ugy, hogy azt sem tudjak mirol van szo. Az aki az izlese miatt szol be a masiknak az szerintem nem is erdemel tobbet mint az anyazas. Persze ez nem tanacs, inkabb maradj csendben es vard ki bekesen az ev veget, de en ilyen esetben siman beoltanam az illetot, de ugy, hogy a lelkenek maradvanyait kellene soporgernie.
2017. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok azóta, kérdező? Már nem szekálnak az osztálytársaid?
2021. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!