Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám kivédeni, ha...

Hogyan tudnám kivédeni, ha azzal szekálnak, hogy kövér vagyok? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban aki elkezdte ezt és egyik nap bejött valami másik fiú az osztályba és mondta, hogy "látom van itt valaki, aki nagy helyet tölt ki", erre az osztályomban lévő fiú meg "ja, rohadjon meg".

Szóval valami ilyesmiket kell elképzelni és akárhogy vágok vissza, nincs semmi ötletetem már, mert semmi sem hatásos. De m az a srác már attól rosszul van, ha hozzám ér és rohan kezet mosni, meg ilyeneket mond, hogy lerohad a keze. Meg volt, hogy levette a pólóját és elkezdte mutogatni magát, hogy nekem sohasem lesz kockahasam és soha nem leszek képes legaláb 5 kg-t lefogyni.

Senki sem véd meg és senki nem áll mellettem és szeretnék találni valami módot hogy megalázzam én is. Nem fogok csak emiatt sulit váltani.


2017. jan. 18. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Lefogyni esetleg?
2017. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Próbálkozom :-) már fogytam pár kilót, de ez még mindig ne elég hozzá, de most nem is ez volt a kérdés.
2017. jan. 18. 20:22
 3/24 10 deka farhát ***** válasza:
65%
Osztályfőnök?
2017. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
55%
Mondd meg, hogy megeszed őket:D nemám, viccen kívül, én a helyedbe levágnék egy-két pofont nekik, azt érdemelnek... ILYEN világi nyomorékokat jól agyon kéne vernk, csak ahhoz te egyedül vagy
2017. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ezt a stílust. Mintha az alak és testformálás annyi lenne, hogy eldöntöm mennyit fogyok, és reggel -20 kilóval kelek. :D


Amúgy... Közöny. Ha nem veszed fel, egyszer megunja.

2017. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
Te kövér vagy, ők hülyék. Te lefogysz, de velük mi lesz?
2017. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Az nagyon rossz bolt, hogy te is a megalázás eszközét tűzted ki célul. Ezzel csak hasonló mélyre süllyedsz, mint ő, és valószínű nem is vagy olyan rutinos. Próbálj meg az eszedre hagyatkozni, mert az ő mentalitását látva, ebben nincs eleresztve nagyon.
2017. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Mond neki azt, hogy: tanulj meg kötni...görcsöt a szádra!

Remélem segíteni fog! Egyébként ne vedd magadra, szánalmasak. Kezdj el mozogni, kevesebbet nassolni és mindig legyenek főétkezések. Majd írd meg mi volt :)

2017. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

diéta és edzés.

nem koplalás,hanem rendes diéta.

a sport mozgásban tegyél fel kérdést.

2017. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

szerintem szard le őket...amúgy nekem is az első gondolatom a "fogyj le" volt, de ez durva, amit írsz.

röhejes pattanásos kis kamaszok.



ha nem reagálsz rájuk, előbb-utóbb megunják.

2017. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!