Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon felek iskolaba menni,...

Nagyon felek iskolaba menni, szorongok. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Hianyoztam az iskolabol eddig ossz vissz kb.3 hetet.Szuleimnek jott felszolitas 13 igazolatlan ora..de le van igazolva mind, mert egyszer szolr a tanarno h anyuvql igazoltassam le. Le is igazoltattam,de migel azota iskolaba se voltam nem volt alkalmam odaadni.

Es nagyon felek iskolaba menni,szorongok panik jon ram belegondolok,mindenki oda job mit csinaltal tanarok is h neznek majd ram.. mit csinaljak segitsetek..A tanarok azt mondtak anyunak tavaly ev vegen siman lehetnek kituno csak el vagyok kanaszodva...de nem vagyok rossz tanulo most se.



2017. nov. 7. 23:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja es a hasam is megy most. Gondolom emiatt.
2017. nov. 7. 23:09
 2/13 A kérdező kommentje:

Es mar harom napot el logtam amire nem vagyok buszke de egyszeruen nem megy. Anyueknak megigertem h normalisan jarok iskolaba es nagyon buntudatom van mert pont ma reggel veszekedrunk meg este..hajnal kettokor aludtam el kisirt szemmel ma fel volt dagadva a szemem egesznap.meg most is faj.

De most hogyha be megyek.a sok gyoker osztalytarsam majd dumal nekem. A tanarok is.

egyenkent holnap nem lesznek komolyabb orak 5 ora lesz abbol ketto komoly egy osztalyfonoki amin tuti beszelne velem a tanarbacsi.

2017. nov. 7. 23:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden szorongásnak oka van. Az okra kell hatni.

Te mitől szorongsz pontosan?

Nehéz a tanulás és inkább nem tanulsz?

2017. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem megy a tanulas. Inkabb ugy mondanam,hogy beteg voltam ket hetet kb. Hianyoztam. Nem tudtam kellokeppen bepotolni. Bementem egybol elemtettek egy nap 3 tzt megirattak velem egymas koveto orakon. Azt tuti elcsesztem. Utana meg mar elkezdtem felni minden reggel ram jona gyomorgorcs.
2017. nov. 7. 23:16
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Túl lelkiismeretes vagy, nagyon szeretnél megfelelni az iskolában (is) de most úgy érezheted emiatt, hogy nem sikerült. Pedig ha tudnád, hogy mekkora cumi vár az életben, csak röhögnél, hogy nem lett 5ös a dolgozatod. :) Hozdd ki magadból a maximumot, de ne görcsölj rá ennyire.

Én sose tanultam és közepes tanuló voltam, pedig tudtam volna többet is ha akartam volna, de meg voltak a céljaim, amikhez nem kellett kitűnő bizi és el is értem a célom, nem akarlak ezzel fárasztani, de a lényeg, hogy rajtam kívül kb mindenki jó tanuló volt és ez úgy nyomasztott, hogy a gimis időkben soha nem bírtam reggelizni, mindig gyomorgörcsöm volt, hogy nehogy felszólítsanak, égett a pofámról a bőr, ha nem tudtam valamire válaszolni. Pedig a fele se kell az életben annak, amit ráderőltetnek az iskolában. Na mindegy, szóval próbálj meg lazábban hozzááállni.

2017. nov. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Gondolj rám...

33/f, jelenleg 8 élénkzöld ruhás sötétbőrű uriemberrel szedem a ganyét székesfehérváron... mindezt azért, mert a te korodban én is megszerettem a lógást.

2017. nov. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó ez nem élet!:(
2017. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most úgy néz ki, mehetek ingyenesen asztalos képzésre, ha még beengednek tényleg csatlakozni a szeptemberben indult szakra... látok egy kis fényt.
2017. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és addig miből élsz?
2017. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát gyakorlatilag napról napra művészkedem...

Szégyen sosem gondoltam volna, hogy idáig sűlyedek, de amúgy ha napi csak 1 órát szánsz kéregetésre utcán 1-2000ret össze lehet szedni lazán. + amit a közmunkáért kapok most.

2017. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!