Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mitévő legyek szerintetek?...

Mitévő legyek szerintetek? Ott akarom hagyni az egyetemet (? )

Figyelt kérdés

Szóval előrebocsájtom, hogy nagyon kivagyok minden téren. Borzalmasan elhagytam magam és most úgy érzem csalódtam az egyetemben.

A tényállás: 2 évet kihagytam egyetem előtt.. egyik éven kényszrből, másikban meg munka miatt, mert csóró vagyok és kellett a pénz, ami persze nem lett (itthon dolgoztam). Nagyon megbántam a kihagyást. Az egyetem nálam egy mesebeli valami volt, ahol tutijó lesz minden vagy én nem tudom, de csodát vártam. Éshát egy szar. Egy retek. Semmi pluszt nem ad amit vártam, és sajnos

Most meg teljesen magam alatt vagyok, mert nem tudom mi legyen. Még egy évbe belehalok ha vesztek, mert már most öregnek érzem magamat és ha arra gondolok megint egy év böjt és semmi elképzelésem sincs a jövőre nézve, hogy mit tanuljak...... nem tudom. :(

Levelezős vagyok, szociológia. Hab a tortán, hogy nagyon gyenge vagyok matekból és a legmatekosabb egyetemre járok. Érdekelne a szociológia, de a matek számomra teljesíthetetlen, úgy meg nem sok értelme van ennek(?) mivel a matek hozzátartozik.


22F



2017. nov. 8. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Menj el dolgozni.
2017. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
dolgozhatsz most is a mekiben, nem kell ahhoz egyetemet végezni..
2017. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Már bocsánat, nem akartam kommentelni, de az a szociológia a legmatekosabb egyetem egy vicc :D :D totál kiégtem, köszi
2017. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ahol én tanulok ott a szakok belül ez a legmatekosabb. Nem a szakra értettem.
2017. nov. 8. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Olvasd el kérdésedet. Végig se kell olvasd és egyértelmű lesz.
2017. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom, hogy csalódtál az egyetemben, el is tudom képzelni. Lehet, hogy túl nagy elvárásokkal indultál neki. Viszont én a helyedben végigtolnám valahogyan, mert sajnos a diploma kell, ha azt szeretnéd hogy emberszámba vegyenek a munkáltatók. Nekem nincs, tudom miről beszélek.
2017. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Én 3 évet hagytam ki egyetem előtt, ráadásként évvesztes voltam, tehát én már 22 múltam, mire egyáltalán gólya lettem az egyetemen. Ennek ellenére végig csináltam, nem sajnáltattam magam.
2017. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyetemekre felnőtt emberek járnak. Hogy melyik hány éves, teljesen mellékes. Aki nappalis, az ahelyett jár oda, hogy dolgozna, tehát elvárható, hogy komolyan vegye. Ha nem tetszik neki, otthagyhatja, és elmehet dolgozni. Nincs abban semmi szégyen.
2017. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem siránkozom! Hanem csalódott vagyok. Ennyi.

És nem tudom sajnos, hogy mitévő legyek..

2017. nov. 10. 19:11
 10/10 anonim válasza:
75%
Szerintem ha a szociológia érdekel, próbáld meg folytatni, a matekban kérj segítséget valakitől, ha tudsz, szerintem is jobb lesz, ha lesz egy diplomád, vagy csinálnád inkább tovább azt, amit eddig?
2017. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!