Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újrakezdeni az egyetemet 21...

Újrakezdeni az egyetemet 21 évesen - MI tévő legyek?

Figyelt kérdés

1 éve belevágtam egy egyetembe, amit csak a neve miatt és a jó híre miatt akartam elvégezni, mostanra viszont nagyon megbántam - utálom a szakot, amit tanulok, nem érdekel, nem szeretem, nagy hiba volt. Szeretném beadni az újrajelentkezésem egy másik egyetem másik karára, és azt tanulni, amit tényleg szeretek, és tényleg el is tudnám (úgy érzem) végezni. Elmenni gólyatáborba, sokkal nyitottabb lenni, barátkozni, kapcsolatokat kiépíteni, amiket sem idén, sem tavaly nem tettem meg.

Mit gondoltok, belevágjak? 21 éves vagyok, nem fiatal már sajnos.


2015. nov. 6. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"21 éves vagyok, nem fiatal már sajnos."


Lefosom a bokám mindjárt....


Kb 35 éves korukig csinálják ezt a mai nem-fiatalok. Sok százezren. Szóval nyugodtan vágj csak bele még pár egyetembe.

2015. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
19 voltam mikor elkezdtem..
2015. nov. 6. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven nem gáz, ismerek olyan retardot, akivel anno együtt kezdtem a BA-t, én már a mesteremet taposom, ő meg még az elsős tárgyait csinálja. Két év belefér.
2015. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én alapból 21 évesen kezdtem az egyetemet, mert végigjártam a szamárlétrát. Érettségi után megcsináltam két szakmát, egy évet dolgoztam, és csak 21 évesen mentem egyetemre. Kicsit én is úgy éreztem hogy késő, hiszen bsc-ről 21 évesen már kijönnek az emberek, nem akkor kezdik. Most 28 vagyok, és majdnem 600 ezret keresek. Nem bántam meg semmit így utólag, jó volt ahogy volt.
2015. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy még kiöregedve, kezdd el nyugodtan. Nem te leszel a legidősebb ott, ezt elhiheted.
2015. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


23 évesen vagyok nappalis munkarendben gólya és a többieket abszolút nem érdekli a tény. Ennyit a te öregségedről. ;)

2015. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok: Még hozzáteszem,hogy van nálam a szakon idősebb is. :)
2015. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen kezdtem el egy másik szakot. Megérte, a régebbi már kezdett kb. az őrületbe kergetni, utáltam, vizsgaidőszakban kb depressziós lehettem, a társaság viszont jó volt. Most már a tanulással nincsenek gondok, az új szakot megszerettem. Korodat senki le se szarja meg ebben a korban 2 év különbség amúgy sem látszik meg.

Szóval vágj bele szerintem.

2015. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. 22 évesen elsős, kb. mindenki korombeli. Ne aggódj!
2015. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem aggódok, főleg inkább a váltás miatt aggódom. Egyszer már belebuktam ebbe az egyetembe, és eléggé lesúlytott a dolog, csalódtam magamban
2015. nov. 7. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!