Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemisták, nektek hány...

Egyetemisták, nektek hány órátok van egy nal? Hogy néz ki az órarendetek?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem egy ismerősömmel,aki mérnöknek tanul.Azt mondta,hogy ő minden nap este 8-9-ig bent van az iskolában.Ez azért kicsit megrémített.Gyakorlatilag semmi szabadidő nincs így.

Nektek hány órátok van?Vagyis inkább úgy mondjátok,hogy mettől meddig vagytok iskolában,mert tudom,hogy egyetemen más hosszúságúak az órák



2017. nov. 8. 21:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De akkor nem kötelező végig bent maradni?Mert 16:00-nál tivább én nem szándékozok.32 km-ről járok be,napi több mint 2 órát elvenne az utazás
2017. nov. 9. 20:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt most így neked 0 infó alapján nem tudjuk megmondani. Egyáltalán melyik egyetemre akarsz menni, és milyen szakra? Ha magadnak állíthatod össze az órarendet, akkor gondolom meg tudod oldani valahogy, hogy max 16 óráig legyenek óráid, de ahova én járok pl., ott egyáltalán nincs szabad kezünk az órarendtervezésben, teljesen fix az egész. (kivéve a szabválokat persze, de én azokból pl. most nem is vettem fel egyet se)

Egyébként egyetemen alapvetően általában az előadásokra nem kötelező bejárni, gyakorlatokra és szemináriumokra pedig igen. Ha lesz 16 óra után gyakorlatod/szemináriumod, arra kénytelen leszel bejárni, ha tetszik, ha nem, az előadásokat viszont szabadon kihagyhatod.

2017. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
BGE GKZ gazdálkodás és menedzsment
2017. nov. 10. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!