Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szeretik a fiú osztálytá...

Miért szeretik a fiú osztálytársaim egymást/egymás ruháit összevizezni? 16/l

Figyelt kérdés

Sokszor megtörtént már az osztályban, hogy pl szünetben az egyik fiú nyakon önt egy másik fiút (nem sok vízzel, max 1 dl lehet szerintem). Ilyenkor akit nyakon öntöttek káromkodik egyet, aztán a következő szünetben ő önti le a másikat. Vagy többször volt már az is, hogy valaki inni kért a másiktól, és úgy dobta a palack vizet hogy nem volt rajta kupak, ilyenkor van hogy a fél üveg víz az adott illetőre dől. (van hogy egy kicsit lesznek vizesek, van hogy kb az egész pólójuk/ingük vizes lesz).


Szerintetek miért csinálhatják ezt? Mit élveznek ebben?



2017. nov. 9. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Most megjátszod hogy ezt nem érted mert gyerekesnek tartod, vagy komolyan nem tudod?

Úgy hívják játék.


Mit élveznek a gyerekek a fogócskában? Hozzáérnek a másikhoz és futnak el előle, ebbe mi az élvezet, hmm?

Játéknak hívják.


Ha komolyan gondoltad ezt a kérdést amit kétlek, akkor az elég szomorú.

2017. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
mert primitiv ösztönlények, ezért jobb felnőtt emberek közé járni azok nem ilyen hülyék általában.
2017. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Vagy mert bunkó parasztok
2017. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom ebben mi a primitívség, hülyeség vagy bunkóság. Látom pár embernek nem volt gyerekszobája.
2017. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:D elsovel ertek egyet.

2-es ennyi erovel az osszes gyerek egy primitiv paraszt. Te viszont nost ugy viselkedsz.

2017. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Primitívnek azért szerintem sem primitívek, meg aki nem akarja azzal nem csinálják ezt (egyszer mondta az egyik hogy ő nem akar ilyeneket játszani, akkor őt békén hagyták, de később ő is belement).
2017. nov. 9. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Hát ezt én sem értem miért egymást, és miért nem a lányokat vizezik össze
2017. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert tudják hogyha minket ilyen hideg időben összevizeznének halottak lennének.
2017. nov. 10. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Óvodás szint. :) Ha élvezik nincs gáz, bár eléggé dedós. Ezerszer szarabb mikor szemétkedésből öntenek le valakit.
2017. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!