Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért piszkálnak az osztálytár...

Miért piszkálnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Nem vagyok stréber és nem nézek ki csúnyán .

2017. okt. 25. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Mert hagyod.
2017. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert csicskának néznek. Ideje ízelítőt kapniuk, arról, hogy kivel szenyóznak.
2017. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De mit tudnék csinálni ?

Nem vagyok az a beszólogató típus eléggé vissza húzódó vagyok.

2017. okt. 26. 18:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Éppen azért ilyenek.

Kell nekik valaki,aki cseszegethet a sok barom,aki otthon nem kap elég figyelmet.

Miket mondanak?

2017. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pl A barátnőm elmondta egy fiu osztálytársamnak aki lehet hogy szerelmes belém és ő meg elmondta az egész osztálynak és több kínos dolgokkal is szoktak piszkálni
2017. okt. 26. 19:10
 6/10 A kérdező kommentje:
és nem csak engem piszkálnak
2017. okt. 26. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor hülye az egész osztály!

Ha tudsz,akkor szólj vissza,legyél határozott!

2017. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem általánosban elsőtől egészen nyolcadikig, még el nem mentem, piszkáltak. De már a durva szinten. Én sem voltam csúnya szerintem (bár ilyenért eszembe sem jutna bárkinek is beszólni, nem tehet róla, meg relatív kinek mi a csúnya), de nem is voltam nagyarcú. Nagyon visszahúzódó voltam. Az volt a baj. Még az osztályfőnököm is beszállt a buliba, nem vicc. Aztán egyszer csak megelégeltem, hogy minden nap sírva megyek haza. Kinyitottam a pici számat, ha kellett, verekedtem is, ne félj, abba is hagyták a durva szintet. Utána már csak néha néha minimálisan kaptam az utolsó évemben, aztán leléptem és középsuliban nagypofájúként kezdtem, nem is piszkált soha senki. Úgy látszik ez kell nekik. Így is sokan utáltak (akkor meg már a nagy számért, ezeknek semmi se jó) és pletykáltak rólam, de még mindig jobb, mint ha a piszkálnak minden nap. OKJ képzésen megint csendesen kezdtem az évet, akkor be is találtak megint, ott is hagytam az egész kócerájt a p*csába, most egyetemre járok, itt legalább értelmesebbek az emberek.
2017. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Senki nem lehet "menő" egy osztályban, aki visszahúzódó. Azokat tisztelik az iskolában, akik adják a hangot, magabiztosak stb.

Ha nem vagy olyan, akkor vegyél fel olyan ruhákat amiben úgy érzed jól nézel ki, az is ad egy kis önbizalmat,hogy "Na én ma jó csaj/jó pasi vagyok". Húzd ki magad, és legyél te az akit ki kell kerülni. (DE NE LEGYÉL BUNKÓ)

2017. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sokat segítettetek :)
2018. jan. 18. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!