Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Úgy érzem az osztálytársaim...

Úgy érzem az osztálytársaim nem fogadtak be. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most mentem 9-be.

Az osztály két csopora lett osztva.

Kezdő német és haladó német. 15-15fő.

Én a kezdőknél vagyok.

Teljesen úgy érzem mintha nem fogadtak volna be. Furcsa nevem van és ezen többen röhognek. Az osztályból pár lány normális velem, de ők a haladó csoportban vannak. A többiek pedig csak akkor szólnak hozzám ha mondok nekik valamit, vagy kell nekik valami. Pl: házi, toll, fésű, ilyenek.

De van egy lány, aki még hozzám se szólt. Mindenkivel beszélget csak velem nem. Múltkor mikor tesin öltöztünk át kérdezett valamit, én pedig válaszoltam rá és úgy tett mintha meg sem hallotta volna. Mikor hozzászóltam csak rámnézett ilyen lenézően mintha valami kutya lennék és inkább elfordult. Nem tudom miért ilyen velem, hiszen nem is ismer.

Van egy lány, aki abból az iskolából jött, ahonnan én. Évfolyamtársam volt. Kezdetben vele voltam, de már ő is összebarátkozott a többiekkel és már csak akkor vagyok jó, amikor reggel a boltba kell menni vele, mert fél egyedül bemenni.

Nagyon rossz érzés, de természetesen a suliban nem mutatom ki.

Mit tehetnék? Eléggé sz*r.

Senkinek nem szóltam egy rossz szót se, ha valaki kért valamit odaadtam.

Nem tudom már mit csináljak...



2017. okt. 1. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy hívnak? Ha szabad megkérdeznem.

(Ha nem baj, majd reggel/délután írok hosszabb választ, csak már fáradt vagyok, és mennem is kéne már aludni.)

2017. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak nem PG-s?
2017. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szeretném elmondani, sajnálom. :(

Nem baj. :)

2017. okt. 1. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!