Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, hogy a történelem tanárom még nyílt napom is feleltetni akar, amikor ki tudja hány 8. -os jön be órát látogatni hozzánk. Csak én nem értek egyet ezzel?

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A nyílt nap az nem nektek van hanem az "újaknak" tehát ez nem nektek a laza napotok hanem sima tanítás.
2017. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is volt nyílt napon felelet. Mint mindig, előre leadta a tananyagot amiből készülni kellett, szóval nem szándékos megalázás volt. Attól mert bent voltak 8.-osok nekünk ez ugyanúgy tanítási nap, nem értem miért vagy oda.
2017. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

A nyílt nap betekintés a 8.-osok számára, hogyan zajlik nálatok az élet. A törtitanárod nyíltan hadat üzen nekik, lássák csak, ő nem szarozik :D

Csak reménykedj, hogy nem épp téged szúr ki, mert biztos, hogy még az átlagnál is szigorúbb lesz :)

2017. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon-nagyon remélem, hogy nem rám fog esni a választás, mert én alapból is izgulós vagyok, nem még idegenek előtt. :D Lehet, hogy ez más tanároknál is szokás, de én őszintén meglepődtem, mivel ilyen a 3 év alatt egy tanárnál sem fordult még elő.
2017. nov. 9. 19:46
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mi is feleltünk nyílt napon. Szerintem a nyolcadikosoknak is fontos látni, hogy mit kér a tanár, milyen elvárások vannak abban az iskolában, hogyan osztályoznak a tanárok stb.
2017. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
81%
Engem nyelvtanból feleltetett , akkora karót kaptam😂😂
2017. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!