Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utalom az iskolat. Segitenetek?

Utalom az iskolat. Segitenetek?

Figyelt kérdés

6 osztalyos diak vagyok aki rajott arra ,hogy meg 6 evig rothadnia kell a padban es utana kb meg 6 ha valami lenni akarok.

Egyszeruen amikor meglatom a matekot akkor erzem ,hogy suppadok kettobe es elfojok es felrobbanok, hazi iras kozben meg anyum mindig ott ul mellettem es szetszidja a fejem ha 1 percre megallok mert mondjuk elfarad a kezem.Edesanyam tanitono szoval..

Es hiaba mondom neki ,hogy kerlekszepen hagyj egyedul tanulni o NEM ez NEM zavark..nem persze hogyne

Legyszi segitsetek mert mar nem tudok mit tenni a negativ valaszokat legyszi hanyagoljatok.


2017. nov. 12. 17:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Es mindig azzal gyotor a nap minden perceben ,hogy menjek tanulbu
2017. nov. 12. 17:04
 2/8 A kérdező kommentje:
Belehalok
2017. nov. 12. 17:06
 3/8 A kérdező kommentje:

Es elfelejtettem meg irni ,hogy

Az oszt.tarsaim se normalisak.. pl kerek egy zsepit nekem nem adnak de masnak igen es minden tanar engem szur ki a legrosszabbnak a semmiert 3tanar van amelyik normalis gondolom ez az azert van ,mert transznemu fiu vagyok.Sajnos ,errol nem en tehetek kerlek ne szidjatok szet.Szoval en vagyok az egesz varosba a kakukktojas vagy talan egesz megyebe .

Matek oran meg figyeljunk oran ,mikor a tanar a 8dik feladatot magyarazza mi meg a 2dik-et masoljuk :) es a legtobben rosz jegyeket irunk emiatt .Es az elozo dolog miatt nagyon barataim sincsenek.Talan 4-5azok kozul meg 4-5 olyan barat aki csak akkor barat ha adok nekik valamit mondjuk chips stb..

2017. nov. 12. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
:(
2017. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Én hatodikban tudtam már, hogy a suli nem nekem való. Amint tehettem, otthagytam. Mivel anyud tanárnő...kitartást!
2017. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tanár az anyukád akkor nehéz dolgod van, mivel a legjobbat szeretné belőled kihozniés ő mint tanár tudna neked segíteni, de ha te nem szeretnéd akkor ülj le és beszéld meg vele ezt a dolgot és hogy neked ez rosszul esik mert úgy érzed egy perc nyugtod sincsen.Emiatt hogy transz nemű vagy valószínűleg sokan elfognak ítélni mert hülyék és értetlenek.Fiúnak születtél de lélekben lány vagy, ebben semmi ciki nincsen, de az emberek ezt kevesen tudják elfogadni.Viszont te csak olyan emberekkel barátkozz akik elfogadnak olyannak amilyen te vagy.Ha pedig neked kell adnod valamit azért hogy valaki valamit csináljon vagy segítsen neked akkor az már nem is barát, ez inkább kihasználás amit nem szabadna hagynod.Akik lenézően kezelnek téged arra rá sem szabad nézned.A tanárok se érdekeljen téged, ők azért vannak ott hogy tanítsanak, nem másért.Te megtanulod az anyagot és jól teljesítesz órán, az pedig ne érdekeljen hogy unszimpatikus vagy amiatt a tanároknak mert másmilyen vagy.A normális tanár egyformán kezel mindenkit.Menj más évfolyamtársakkal barátkozz össze, szünetekbe beszélgess másokkal vagy játsz másokkal, hátha másokkal könnyebben szótértesz.Ha nagyon nincs kivel lenned és mindenki utál téged akkor csak hallgass zenét, olvass vagy telefonozz szünetekbe.Esetleg ha nagyon rossz a helyzet akkor vagy osztály váltás vagy iskola.(De az utóbbiakat csak nagyon vészhelyzet esetén ajánlom, ha már tényleg annyira rossz a helyzet.)
2017. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hidd el nekem hogy gyorsan elmennek azok az evek viszont, ha ennyire utalod akkor probalhatnal iskolat valtani vagy esetleg hatosztalyos gimibe menni. Az, hogy transznemu vagy nem jelent semmit. En is ismerek egyet es koszoni szepen jol megvan. Ez a korulotted levo emberek ertelmi szintjetol fugg. Nezelodj, probalj meg uj embereket megismerni. Ami anyukadat illeti beszelj vele, hogy ez neked igy rossz es kell egy kis nyugalom. Ha jok az eredmenyeid nem kell folyton ellenorizgetni. Kitartas es szurkolok, hogy minden rendbejojjon.
2017. nov. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a tanacsokat!Nagyon jol esett, annyit szeretnek mondani hogy a transz fiu azt jelenti hogy egy fiu lany testbe, de ezzel semmi baj nagyon jol estek a segitsegeitek.
2017. nov. 13. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!