Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek utálom az iskolát?...

Mit tegyek utálom az iskolát? Volt már valaki ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Depressziós 17éves lány vagyok. Nagyon utálom az iskolát el sem tudom mondanni mennyire. Az oszt.társaim mindenkit provokálnak a tanárok köcsögök 1-2 kivételével. Én meg már nem bírom ezt az életet éjszaka iskola időben nem is tudok aludni egész éjjel forgolódom ,hogy mi lesz a suliban annyira ideges vagyok. Az osztályfőnököm a legrosszabb folyton zaklat már nem is megyek fel facebookra sem (nem is szoktam csak ha van valami pl: leckét kérni stb..) mert folyton írkod neked (ás pár osztálytársamnak) utójára 2hete voltam fent akkor 16 üzenetem volt és abból 11 tőle. Tiltanni nem lehet mert ha észre veszi ,akkor jelenetet csinál az iskolában volt már rá példa. Nyári Szünetben be hivatta az anyut (ott volt az igazgató is) és neki is minden félét hazudozott pl: amikor nem tudtam járni és vittek be a kórházba az csak szinjátszás volt ,hogy ne keljen iskolába mennem vagy mikor volt ilyen anyajegy szerű kinövésem a kezemen és le kellett operálni mert el rákosodhatot volna és ,akkor is csak ,ki fogás volt meg amikor vették ki a varratokat. Az anyu tudta ,hogy ez nem igaz ,de nem tett semmit ez ellen az igazgató meg lehitte.. És még sorolhatnám :( Hogy bírjam ki ezt a 2 és fél évet?

2014. nov. 8. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Figyelj... Ne az ofőért járj iskolába, hanem magadért. Dönts el hogy mi szeretnél lenni, és arra fókuszálj. Érettségin (meg utána) senkit nem fog érdekelni az osztályfőnököd...
2014. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Válts sulit! Nem éri meg depressziósnak lenni miatta. Elvileg pont azért jársz oda, hogy megtanulj dolgokat, és kitalálsz mihez is akarsz kezdeni az életben, nem azért hogy kikészítsen teljesen és tönkretegyen.
2014. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az anyuék nem engedik ,hogy sulit váltsak :(
2014. nov. 8. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne másik suli a közelben, vagy mi az indokuk? Nem látják mennyire megvisel ez az egész? :\

És mi az, hogy facebookon keres az ofőd? Miket ír? Az már tényleg zaklatás, ha tényleg olyan sok üzit hagyott neked. Nem normális dolog. Mutasd meg a szüleidnek miket és mennyit irkál. Be kell látniuk, hogy ez így nem mehet tovább.

2014. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!