Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elsősök! (Kilencedikesek)...

Elsősök! (Kilencedikesek) Sikerült beilleszkednetek az új iskolába?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D
2017. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem igen és a nyitottságomnak köszönhetően.Igazából tavaly még bezárkózott voltam, de idén elkezdtem beszélgetést kezdeményezni és sokkal nyíltabb lettem emiatt nem néznek le és vagy használnak ki.Mondjuk szerencsére végre egy normális osztályt kifogtam.
2017. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos még én sem tudtam beilleszkedni.:((

Egyébként milyen az iskolátok, szeretitek?

Jó neked 2. válaszoló! Én sajnos nem vagyok túl nyitott.:/

2017. nov. 14. 18:31
 4/9 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon hamar sikerült. Nincs senki se aki piszkalgatna vagy ilyesmi, a lányokkal is eléggé jóban vagyok, minden fiú a haverom max 1-2 nem akit én nem bírok..
2017. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú, nekem mondhatni sikerült! :D Van két "állandó" haverom, meg jópár, akikkel inkább csak szünetekben hülyülünk. Nálunk viszont már a kezdetektől megy a klikkesedés, én meg természetesen nem a menők közt vagyok, sőt van ott egy csaj, akivel már volt konfliktusom és utáljuk egymást, de próbáljuk egymást figyelmen kívül hagyni... :D Szóval talán sikerült a beilleszkedős dolog 😁 Még annyit, hogy képzeld kicsit a helyembe magad... Bemegyek a terembe (első alkalommal), mindenki ismer valakit és tök jól elvannak, nekem meg mindenki idegen. Paráztam kicsit 😂
2017. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kukucsa válasza:
100%
Nekem is sikerült de azért nehéz volt mostmegmár jőban vagyunk sok sikert és kitartást azoknak akiknek még nem sikerült
2017. nov. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Merlin550 válasza:
100%
Nekem nem sekerült🙁
2017. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
73%
Ha nem megy úgy, hogy önmagad adod akkor próbálj úgy viselkedni mintha egy teljesen más ember lennél. Nekem ez bevált egész nap pörgök suliban de sokszor ki nem állhatom eggyik osztálytársam se, meg ha egyszer hirtelen nem vagy full fake smile gyerek akkor már egyből mi a baj olyan fura vagy stb.
2017. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Három emberrel beszélek :D a többi osztálytársam nem is köszön.yay.
2017. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!