Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem keresi senki a...

Miért nem keresi senki a társaságom se barátkozás se "több" céljából az osztályomból?

Figyelt kérdés
Elvileg vannal barátaim de napok telnek el úgy hogy hozzám sem szólnak, az osztály 2/3adával még nem is beszéltem, viszzsahúzódó típus vagyok de hogy 35gyerekből senki se jöjjön oda beszélgetni,9. es vagyok most mentem gimibe. Nem ellenségesek velem csak érzem hogy nem érdeklem őket/ nincs rám szükségük, elvileg jóképű kedves meg jófej vagyok akkor miért?
2017. nov. 15. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész te oda hozzájuk beszélgetni?
2017. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam de

-nem vagyok egy beszedes típus abban a környezetben ahol csak én keresem folyton mások társaságát,

-csak én keresem az ő társaságukat ők az enyémet nem,

ebbe belefáradok.

2017. nov. 15. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is visszahúzódó vagyok.

Hidd el! Mindenkivel ezt csinálják.

Valamilyen szinten nyitni kell mások felé, hallasd a hangod! Legyél bátrabb.

Lehet, hogy magadnak valónak tartanak. Sajnos, aki visszahúzódó azt sűrűn illetik a beképzelt jelzővel.

Amióta próbálok bátrabb lenni azóta keresik a társaságom, kezdenek megismerni és rájönni, hogy mégsem vagyok beképzelt.

17l

2017. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!