Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sztetek hogyan barátkozhatna/i...

Zsebvirág kérdése:

Sztetek hogyan barátkozhatna/ismerkedhetne egy olyan ember akivel senki sem akar barátkozni?

Figyelt kérdés

Több suliba is jártam a középiskolás évek alatt, egyik helyen se vtak barátaim. Most szakképzésre járok és itt sincsen. Mondták már az eltelt idő alatt többen is, hogy keressek barátokat, nyissak mások felé. Én ezt már próbáltam nem 1x, nem 2x és mindig azt vettem észre, hogy nem akart velem senki se barátkozni. Az osztályban sem ül mellém senki, nem beszél velem senki. Pénteken egy feladat miatt oda ültem vkihez, de egy másik lány beszólt neki, hogy ,,főnyeremény vagyok" ilyen gúnyosan.


Elég idegesítő és rossz természetem van és mind e mellett ronda fiú is vagyok :(



2014. okt. 5. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
"Elég idegesítő és rossz természetem van" Akkor meg mit csodálkozol?
2014. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
na akkor kellett volna a csajnak vissza szólni, hogy tudja hol a helye!
2014. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég idegesítő és rossz természetem van és mind e mellett ronda fiú is vagyok :(


Ezt kifejtenéd?

2014. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nah ez engem is érdekelne. :D
2014. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mai szemmel nézve, ha ronda vagy és nem jó fej egy beszélgetés alatt, akkor eláshatod magad sajnos...

Ma az a menő, hogy jól nézzél ki és nyomd a süket xar dumát minden hülyeségről.

2014. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha ronda vagy és elég jól ellehet veled beszélgetni bármiről és ha még humoros is vagy akkor jó esélyed van arra hogy barátokat szerezz. :)
2014. okt. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én se tudtam sose beilleszkedni. Fejen is állhattam volna, akkor se lettek volna barátaim. Akiket annak hittem, kibeszéltek a hátam mögött, nekem is iszonyat volt a gimi. Ebben a korban az embereknek csak a külső a fontos, a belső nem ér semmit. De ebből kinő az ember és rájön, hogy mik az igazán fontos tulajdonságok egy emberben és megtanulja értékelni azt, amije van. A gimis évek, bár nagyon meghatározóak, de közben meg nagyon elferdítik a valóságot. Az ofőnk mindig azt mondta, főleg az érettségi évében, hogy a nagybetűs élet milyen nehéz. Persze, nem fogja senki a kezedet, de közben meg szabad vagy, a határ a csillagos ég és meglátod, hogy a több mint 7 milliárd ember közül vannak nálad sokkal szerencsétlenebb sorsúak is. És természetesen nem azt mondom, hogy más myomorában leljük örümünket, hanem azt, hogy minden relatív. A szépség meg múlandó, a belső értékek igaziak. Majd ezek az emberek is rájönnek erre.

Tom’ hogy régi kérdés, csak valahogy idetévedtem és gondoltam, ha más is így jár, annak erőt adhatnak ezek a sorok.

Ha gimiben piszkálnak, le kell ejteni őket magasról.

2019. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!