Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet tenni, ha senki sem...

Mit lehet tenni, ha senki sem akar velem barátkozni?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok és senki sem akar velem barátkozni vagy lelépnek. Jelenleg esti suliba járok, ősz óta barátok voltunk egy nálam idősebb lánnyal, de Ő lelép külföldre a párjával. Próbáltam azt is, hogy elmentem a lány társaságával, de Ők nem fogadtak be, bejelöltem Őket ismerősnek Facebookon, de nem jelöltek vissza, ráadásul ellenem fordították a lányt. Próbálkozom az interneten is, de vagy nem írnak vissza vagy egyoldalúak a beszélgetések. Mi lehet velem a gond? Nyitott vagyok, de sajnos ronda is. Ugye ez a baj? :(

2017. márc. 26. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátkozáshoz nem a kinézet a fontos szerintem. Én is most esti suliba járok. Csendes típus vagy?
2017. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alapjáraton igen, de miért csodálkozunk ezen? Mindig ez ment.


Ha ,,barátkozott" is velem valaki végül magamra hagytak :(

2017. márc. 26. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy kiírod havonta kétszer-háromszor, nem fog segíteni.
2017. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Donald Trumpal én se barátkoznék. :-)

Az hogy ronda vagy biztos nem befolyásolja. Azzal lehet a baj, hogy miről beszélsz, meg hogy mondod. Ha csendes vagy, akkor meg az a baj.

Én is csendes vagyok, meg gátlásos. Ha zavarba vagyok össze-vissza beszélek sokszor. Ebből sokan azt szűrik le, hogy hülye vagyok. Lehet igazuk is van. Így nem csoda, hogy nincsenek barátaim, barátnőm. Mondjuk nem is próbálkozok. Már úgy vagyok vele, hogy nem is érdekel, jó nekem egyedül.

2017. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!