Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok miért nem értenek...

A tanárok miért nem értenek meg minket?

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány osztálytársunk aki enyhén szólva nem normális.

Alapvetően jó osztályközösség vagyunk, jól kijövünk egymással, segítjük egymást stb.


De ezt a lányt nagyon nem bírjuk. Állandóan mondja a hülyeségeit ami senkit nem érdekel. Meg egyébként teljesen idióta most nem tudom elmondani pontosan, hogy milyen.


Mi szoktuk őt piszkálni, gyakran hülyét csinálunk belőle, kiközösítjük őt.

A tanárok meg minket csesznek le emiatt, pedig ő idegesít minket folyton.

Mondják, hogy el kell őt fogadni ilyennek.


Miért minket hibáztatnak? Miért nem értenek meg minket?



2017. nov. 18. 18:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ma az van, hogy mindenkit integrálni kell. A speciális intézmények drágák, az iskolában vagy van gyógypedagógus, fejlesztő pedagógus, vagy nincs, de mivel mindenkit integrálni kell, ezért egy komoly problémákkal rendelkező, esetleg agresszív gyereket is nehéz elkülöníteni, akkor is, ha valóban szükséges. Amikor én voltam iskolás, akkor még ki lehetett rúgni valakit rendbontó magatartás miatt, ma már ezt csak komoly indokkal lehet (pl. ha kisbicskát hord magával, amivel súlyosan veszélyes lehet önmagára és másokra). Ezt nem a tanárok, még csak nem is az iskola vezetése határozza meg, hanem központilag van szabályozva. Az Oktatási Minisztériumhoz kell fordulni változtatási igénnyel.


Próbáljátok elfogadni az osztálytársatokat olyannak, amilyen, ha egyébként nem csinál nagy baj, és ne piszkáljátok. Ő nem biztos, hogy tisztában van az állapotával és hogy mit csinál, de ti tudjátok, mit tesztek, ne viselkedjetek bután.

2017. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy piszkáljátok ugyanúgy lesüllyedtek a szintjére... Meg amúgy gondolj már bele hogy esne ha folyton csesztetnének...
2017. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező.exe nem válaszol, mert nem olyan válaszokat kapott, amik őt pártolnák.
2017. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen szempontból irigylem azt az iskolát, hogy az ottani tanárok észreveszik,hogy valami gáz van a diákközösségben. Amikor én voltam felsős, akkor én voltam annak a lánynak a helyében, akik folyton csesztettek, és a tanárok magasról tettek az egészre, sőt, még én kaptam rossz magatartási osztályzatokat, mert hát a kitűnű tanuló átlagát ne rontsuk már le!


Nincs igazatok. Az illető lány, lehet, hogy nehezen barátkozik, máshogy gondolkodik, és így próbál kapcsolatot teremteni. A tanároknak van igaza, nem nektek.

2017. nov. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 IceFlame ***** válasza:
100%
Az amit te írtál az pont én lennék, mert engem folyton azzal cseszegetnek, hogy hülye vagyok idióta meg ilyesmi... semmi baj nincs velem csak én nem a komolyan állok mindenhez, hanem vidáman, viccelődve... kiközösítenek mert hogy: "Ő hülye ne beszélj vele" volt amikor valakit mellém sorsolnak úgy elkeseredik hogy csak na... ha meg neten írok neki hogy hülye vagyok akkor meg továbbküldi hogy: "nézd már milyen hülye". Szóval ne itéld el mert neked se esne jól... és csak megjegyzem ez a sok bántalmazás Depresszióhoz vezet(amivel én már rendelkezek miattuk) :(
2017. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!