Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, ti hogyan reagálnátok...

Tanárok, ti hogyan reagálnátok ha látnátok egyik diákotokon hogy tetszel neki?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést nem azért teszem fel mert szerelmes vagyok ép tetszik nekema tanárom.

Régen volt hogy megtetszett és ő is tudta de úgy viselkedett velem mint a többiekkel és nem menekült el hanem inkább segített.

Érdekelne hogy melyik tanár erre hogyan reagálna ha ilyen történne vele.


2017. nov. 2. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Történt ilyen, nem is egyszer.

Egyszerűen figyelmen kívül hagytam, nem reagáltam, nem mentem bele semmilyen ilyen témájú beszélgetésbe, és adtam a naivat, aki nem érti, mi van.

Közben meg baromi kellemetlen, mert egyrészt nem téma a dolog, másrészt rám nézve veszélyes is, mert ha csak lábra kél egy pletyka, nekem szakmailag végem. Úgyhogy szerintem normális tanárt ez nem tesz boldoggá, sőt.

2017. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Előző ez nem teljesen van így azèrt mert ismerek tanárt aki a diákkal jött össze ès azóta házasok ès azóta is tanár. Mindenki tud róluk de aranyosnak tartják őket.
2017. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyet, ettől ez még egy veszélyes dolog szakmailag. Lehet, hogy az általad ismert pár ugyan a suliban kattant egymásra, de csak a tanulói jogviszony megszűnése után ért be a kapcsolatuk, vagy a tanár váltott munkahelyet. Ha másképp volt, szerencsések, hogy nem derült rá fény, mert komoly következményei lettek volna.
2017. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Megdugnám, ahogy dugtam is már meg pár diáklányt.
2017. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van ilyen. Nem reagálok sehogy, úgy teszek, mintha nem venném észre (egyébként könnyen észre lehet venni, főleg akkor, ha a diák titkolni akarja). Ahogy az egyik előttem szóló írta, normális tanárt (felnőtt embert) nem ez tesz boldoggá. Ezt tudatosítani kell, az iskolába nem csajozni megy az ember, hanem gyerekeket tanítani. Ha ezt valaki nem tudja megérteni, nem való tanárnak. Bevallom, a pályám legelején még engem is ingerelt a kiscsajok kacarászása körülöttem, vagy amikor azon veszekednek, hogy ki jelentsen nekem stb... de ma már teljesen hidegen hagy az egész téma 1-2 év után.
2017. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hallgató.

Úgye nem az általános v. középiskolásokra gondolsz. Felnőtt ember nem néz rájuk nőként az ilyen kislányokra, hiába sminkelnek,fiuznakw nöznek attól még palacsinta.

2017. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Nem is értem az olyan tanárt aki csak megdugja a tini lányokat... Nem normális dolog ha egy felnőtt egy tini lányra hajt.

De az a baj hogy vannak olyanok akik elmennek tanárnak de intelligenciájuk és agyuk meg nincsen.Nem értem mire jó ha kihasználják a felnőttek az ilyen kislányokat aztán otthagyják.

Mikor szerelmes voltam a tanáromba akkor én álmodoztam róla nyílván, de többször is végiggondoltam akkor és megálmodtam hogy volt romantikus vágyam iránta és ha mondjuk részeg lett volna akkor sem csináltam volna semmit sem vele mert tudtam hogy ez csak egyoldalú szerelem és a munkáját nem szeretném veszéjeztetni, sem a karrierjét, nekem annál sokkal fontosabb volt hogy jóba legyek vele.

De én tényleg nem értem az olyat aki csak kihasználja a helyzetet a diákjával... Szeretek tanár-diák témákról olvasni, de úgy gondolom hogy ez azért már mindennek a teteje, nagyon undorító dolog...

És a legtöbb diák aki "szerelmes" lesz vagy megtetszik neki a tanárja az nem szexet akar a tanártól hanem romantikus vágya lesz iránta.

2017. nov. 2. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!