Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tavaly november 19-én megtetszett az akkori tanárom akiből már pár hónapja kiszerettem belőle és nem érzek iránta többet.Szerettem volna a holnapi napot egyedül tölteni amikor úgymond feldolgozhatom ezt a régebbi ügyet és az emlékeket, mert visszagondolva szomorú az a sok emlék ami vele volt.Viszont holnap kelek reggel és egész nap nem leszek itthon mert nagyobb családi program van amin kötelező résztvennem.Már egy napja így is szomorkodom, de az teljesen más miatt van és most ez a probléma is idejön.Félek attól hogy csöndes leszek és szomorú leszek és nem tudom elterelni a gondolataimat.Nem tudom mit csináljak, mert hiába leszek aktív és nyitott másoknak a témáihoz ha nekem ez a dolog eszembe lesz.Az a baj nálam hogy ilyenkor semmi nem tereli el a gondolataimat.Kb este érnék haza és addig biztosan nem tudnék nem arra gondolni.Valami hasznos és jó tanácsot kérhetnék ezügyben?

16/L


2017. nov. 18. 23:54
 1/1 anonim válasza:

Próbálj meg ismerkedni, vagy csinálj olyat amit szeretsz pl én zongorázni szoktam vagy énekelni. Vagy esetleg menny el futni egy barátnőddel és beszélgessetek, hülyéskedjetek :)

Remélem segítettem :)

2018. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!