Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek e helyzetben? F

Ti mit tennétek e helyzetben? F

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe,és rettentően ideges vagyok,és ennek legfőbb oka a tesnevelésóra.Tiszta ideg vagyok ha rá gondolok.Az a probléma,hogy nem vagyok jó tesiből(pedig egyáltalán nem vagyok kövér),és erre még rátesz egy lapátot az is,hogy félek,hogy mit fognak gondolni rólam az osztálytársaim,ki fognak e közösíteni stb e-miatt.

2017. aug. 23. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A problemad hatekonyan orvosolhato, ha a "leszarom" elvet koveted. Semmivel sem leszel tobb, vagy kevesebb attol, ha megbecsulnek, vagy lefikaznak. Ugyanaz maradsz. Eppezert erdemes csak lazan venni az egeszet.
2017. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Biztos lesz sorstársad ebben. Ha bejársz és nem bunkózol a tanárral, akkor nem fog szadizni meg semmi. A többiek meg kit érdekelnek.
2017. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így van szard le őket.

Meg nem biztos, hogy a többiek olyanok, hogy lenéznek érte. Pl. nálunk sincs ilyen, mivel mi infós osztály vagyunk (szakgimi), és hát az osztály nagyrésze nincs eleresztve olyan nagy erővel meg lelkesedéssel, szóval senki se bunkózik a másikkal emiatt. :D

2017. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez osztályközösségtől függ. Nálunk normális emberek voltak, max. csodálkoztak rajta, ha pl. nem tudok felmászni kötélen, de nem röhögtek ki. Bár fiúként aláírom, nem tudom, milyen.
2017. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szép napot!

Hasonló cipőben jártam én is. Szerencsére én túlestem már ezen az időszakon. Most leszek tizedikes. Én is a legjobban a testnevelés órától féltem. Már az első órán megtaláltam azt a srácot, akivel szépen lecsaltuk futást, le is buktunk. Kaptunk egy egyest, majd nevettünk egy jót. Az volt a szerencsénk, hogy osztályfőnök a testnevelő tanár, így kaptunk lehetőséget javításra. Aztán ahogy teltek a hetek, úgy jöttek különféle feladatok osztályzásra. Például szekrényugrás. Általánosban egész jó voltam belőle, most viszont egyáltalán nem megy. Senkit nem zavar. Mikor nekifutok, mindenki tapsol és kiabál, hogy "Menni fog". Ha sikerül, akkor megtapsolnak, ha nem, akkor pedig nevetünk egy jót rajta. Másik példaként pedig azt tudnám felhozni, hogy általánosban borzalmas voltam kötélmászásból. Viszont itt szerettem volna bizonyítani a tanárnak, felmásztam, kaptam egy ötöst. :D Ne izgulj emiatt!

2017. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én kb. 5-6 osztálytársammal együtt a tesiórák 90 %-át a szertárban, más osztállyal a konditeremben, vagy a focipálya szélén töltöttem a középsuliban. nem a mozgással volt a gondunk, mert futottunk, kötélre másztunk,stb. de az ilyen csapatjátékok egyáltalán nem érdekeltek, meg nem is mentek. a tanár is belátta, meg nekünk is jobb volt. Senki nem szólt érte, nem cseszegettek... elején mondjuk elég rossz volt, mert a tanár erőltette.
2017. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gimiben már az osztály egy részének az számít menőnek, ha nem hoz cuccot és minél több dolgot elcsal, szóval nem lesz gond ebből
2017. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk kb. minden órán foci van, és vlamai iszonyatosan béna voltam benne..9.-ben még piszkáltak is, meg minden, aztán én is lesz*tam az egészet, és nem érdekel, csinálom ahogy tudom :D
2017. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!