Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bánt az osztálytársam?

Miért bánt az osztálytársam?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, és egy 40 fős osztályba járok. Az osztálytársaim nagy részével jóban vagyok, de van egy, akivel nem tudom miért romlott meg a kapcsolatom. Nem emlékszem, hogy mondtam volna neki valamit, amiért bunkózhatna velem. Mégis szekál, pedig én nem mondtam neki semmit, és nem tudom hogy hozhatnánk rendbe a kapcsolatunkat,. Próbáltam már vele beszélni, viszont elküldött. Megpróbálok nem foglalkozni vele, de nem szeretek rosszban lenni senkivel. Kérlek, segítsetek!

2017. nov. 19. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez általában így működik, hogy mindig van valaki aki beszennyezi a légkört. Túl sok mindent nem tudsz csinálni az ilyen emberrel. Egyszerűen ne figyelj rá. Nem érdemes vitába belemenni vagy viszont bunkózni, hiszen valószínűleg ez a cél. Én sem értem az ilyeneket, de minden közösségben felbukkannak.
2017. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A legnagyobb fegyver a hülyék ellen ha úgy viselkedsz vele ahogy elvárod tőle azt, hogy ő viselkedjen veled. ha bunkózik csak hagyd ott de ha éppen nem csinál semmi rosszat kedveskedj vele és egy idő után le fog állni mert nem fogja érteni, hogy mit kéne csináljon. Persze a kedveskedés ne legyen nyalizós mert akkor még bunkóbb lesz. Nekem mindig beválik. :D
2017. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szimpátia párja az antipátia, azaz hogy utálsz embereket. Aligha lehet az életet úgy leélni, hogy senki nem utál vagy te nem utálsz senkit. Gyakorold a gyökéren ezt a remek és rendkívül közvetlen és tiszta emberi érzést: utáld ahogy csak bírod.
2017. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!
2017. nov. 19. 21:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem szerethet mindenki, de én azt úgy képzelem el, hogy a gyökér megtartja azt magában.
2017. nov. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!