Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fontos! Bánt az egyik osztályt...

Fontos! Bánt az egyik osztálytársam, szorongok és már most félek az új sulitól. Hogyan győzzem le a félelmemet? 15/F

Figyelt kérdés

Lehet hosszú lesz szóval elôre is bocsi.

Tudom, hogy még korai meg minden, csak most fogom kezdeni a középiskolát. Oda vettek fel, ahova eredetileg is szerettem volna, szóval nem ezzel van a gond, hanem az osztálytársaimmal. Többen is bejelöltek, elkezdtünk beszélgetni, csináltunk egy csoportot, ahol csak az osztály tagjai a tagok és megbeszéltük, hogy találkozunk. Erre sor is került 3 nappal ezelőtt. Jóban lettem egy lánnyal, nagyon sokat beszélgettünk, de az egyik srácot ez túlságosan feltűnően zavarta. Konkrétan odajött hozzám és elkezdett piszkálni, beszólogatott nekem, akkor kötött belém, amikor tudott. Kérdeztem tőle, hogy ezt miért csinálja és azt válaszolta, hogy ezért mert egy suttyó vagyok és semmi keresnivalóm annak a lánynak a közelében.

Majd ezek után 2 másik osztálytársammal együtt fogták magukat és képeket csináltak rólam, átszerkesztették és felrakták netre.

Persze a többiek is jót mulattak rajta és így ők is elkezdtek szekálni, míg az a lány, akit fent említettem csak hagyta az egészet. Volt, hogy mondta annak a srácnak, hogy hagyja abba (bár nem tufom mennyire gondolta komolyan mert közben mosolygott is). Majd odajött hozzám (már a lány) és azt kérte, hogy mutassam meg neki a mobilomat. Azt hittem, hogy valami hülyeséget akar csinálni, de nem. Erre a srác kivette a kezéből, elkezdett kitörölgetni belőle mindent, megjegyzéseket tett hogy milyen zenéket hallgatok, hogy milyen ocsmányul nézek ki, valamint van egy pár képem a kutyámról és mondta, hogy ha majd egyszer megtudja, hol lakunk, akkor megy és megmérgezi, meg van egy kép rólam és a nővéremről (akivel ritkán találkozom, mert külföldön él) és rá is mindenféle megjegyzéseket tett. Majd mondta, hogy én mekkora gáz vagyok, eldobta a mobilomat, aminek félig betörött a képernyője (ráadásul nemrég kaptam) és leköpött. Általában nem szoktam mások előtt sírni, de most nem tudtam megállni és ekkor elkezdett rajtam nevetni, hogy mennyire szánalmas, nem hiszi el, hogy egy fiú tud ilyen lányosan viselkedni, röhejes vagyok úgy, ahogy vagyok.

A lány odajött hozzám és vígasztalt, mondta, hogy ne foglalkozzak vele. Kiderült, hogy ő is szereti azt az animét, mint én és van egy kulcstartója az egyik szereplőről és nekem adta. A srác pedig odajött hozzánk és kérdezte, hogy miről beszélünk. A csaj pedig mondta, hogy semmi köze hozzá, majd tőlem várt választ. Majd amikor észrevette azt a dolgot a kezembe akkor fogta és beledobta az egyik kukába. A lány pedig mondta neki, hogy ezt tőle kaptam és ez mennyire bunkóság volt. A srác pedig mondta, hogy akkor vegyem onnan ki én, ha kell. Odamentem, ki akartam venni, erre belenyomta a fejemet a kukába és azt mondta, hogy odavaló vagyok.


Röviden ennyi lenne. Szóval nagyon hányingerem van már a suli gondolatától is és azóta csak rossz kedvem van nem tudom, hogy mihez kezdjek. Valaki légyszíves tudna segíteni? Fontos lenne!!


2016. júl. 9. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2016. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez elég összetett történet, de törekedjünk az egyszerű megoldásokra. próbálj felül kerekedni a problémán. Ezt többféleképpen teheted. Szellemileg, intellektuálisan, vagy fizikálisan. Van még elméletileg egy megoldás, hogy bratyizol velük, közös berugás, stb, által beveteted magad a brancsba. Ezt sztem nem fog menni. Intellektuálisan nehéz felül kerekedni, jóval felettük kell állnod, és nem is biztos, hogy a primitiv személyiség megéli, hogy verbálisan, pl. le lett nyomva. Amit én egy ilyen helyzetben csinálnék, az a tökön rúgás. Azt alkalmazd, bármi jön utána. Mert az egyformán hat minden férfi szervezetére. És hat a pszichére is, bevésődik elsőre, hogy itt nem minden papsajt. Persze, vigyázz, hogy téged nehogy tökön rúgjanak :-)
2016. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ismerek egy srácot, Matyinak hívták. Őt is szekálták az osztálytársai éveken keresztül, mindaddig amig el nem kezdett izmosodni, látszott rajta hogy elkezdett sportolni. Egyik nap belekötött a helyi menő srác, Matyi pedig olyan jobbhorgot osztott ki neki, hogy a gyerek kettőt fordult a tengelye körül. Utána már csak egyszer kötöttek belé, ugyan azt a jobbhorgot osztotta ki, mint azelőtt. Utána senki sem.kötött belé.

Tanulság: a való életben ha kell, megvéded magad, különben mindenki téged fog szekálni.

Ha elég harcias vagy, a nálad erősebbet is meg tudod verni, de ha kiosztasz te is nnéhány pofont, legközelebb tudni fogja hhogy ára lesz a szekálásnak.

Lényeg hogy ne hagyd magad!

2016. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ès te ebbe a suliba akartàl menni?
2016. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Gyúrd ki és védd meg magad, vagy szerezz olyan barátokat, akik meg tudnak védeni az ilyen kis agresszív férgektől.
2016. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Elég fogyatékos osztálytársaid lesznek, erre számíts.
2016. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem kell kigyúrnod magad, csak vágd pofán. Ha visszaüt annyi baj legyen, ha utána sem hagy békén vágd pofán megint - bármiféle megjegyzés nélkül. Az a helyzet, hogy senkinek nem hiányzik egy pofon, legfeljebb 2-3 alkalom és befejezi - viszont ha annyiban hagyod továbbra is akkor több mint valószínű, hogy semmi sem fog változni.


Hangsúlyozom, nem megverned kell, csak odacsapni.

2016. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Hogy ha megütöd te is lesüllyedsz arra az alacsony szintre, ahol ő van. Viszont ne hagyd magad. Ha kiveszi a telefont a kezedből, és a földhöz vágja, akkor te is kapd fel valami dolgát, és te is vágd a földhöz. De elsősorban beszélni kellene az osztályfőnököddel, az igazgatóval hogy téged szekálnak.
2016. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani amit az előzők,ha meg visszaütsz nem alacsonyodsz le a szintükre ,vannak helyzetek amikor így kell visszavágni még ha azt mondják nem is szabad.Az meg egyértelmű,hogy a csávó 1féltékeny p*cs..mert a csajnak te vagy a szimpibb.
2016. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

En igazabol azon lepodtem meg hogy ilyen kemeny megalaztatasokat csak szo nelkul hagyod. Ha velem ilyet csinalt volna valamelyik tuti ragyujtom a hazat csaladostul mindenestol. Ki kell allnod magadert, ezt meg ilyen korban kell megtanulnod, mert ha hagyod magad egesz eletedben ezt fogjak csinalni. Tulajdonkeppen mitol felsz? Ket valasztasod van: vagy verekedsz es elviseleg a fizikai fajdalmat par napig, vagy nem szolsz vissza es egesz eleten at erzed a lelki fajdalmat. Szerintem szeptemberben az elso tanitasi napon amikor bemesz az iskolaba nyugodtan megkerdezheted "ki erzi magat a legkemenyebbnek?" Majd aki elorelep azzal megverekszel.

Velem egyszer szorakoztak gimiben, ilyen osztaly kedvence tipikus meno csaj volt, csufoltak, meg hazugsagokat terjesztettek rolam, szoltam neki nem egyszer, nem ketszer, majd olyan nyomot hagytam az arcan amit elete vegeig viselni fog, ismerosem segitsegevel meg a pasijat is helyben hagytuk. Tobbet nem piszkaltak.

2016. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!