Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy elfogadjanak?

Mit tegyek, hogy elfogadjanak?

Figyelt kérdés
9.-dik óta vannak problémák.Egyik napról a másikra meg lettem utálva,pedig semmit sem tettem,mindig segítettem a többieknek mindenben.Az osztályban lett egy fő hangadó,aki miatt megutált az egész osztály. Ezután minden nap meggyalázott az egész osztály előtt.Fizikailag is bántott,még órán is(körzővel szúrkálta a hátam).Emiatt szóltam az ofőnek és az anyámnak. Aztán ezek a dolgok folytatódtak másképp.Nem engedett fel a buszra felszállni,ha a buszon a közelében voltam,akkor vagy rugdosott vagy befőttesgumival csípdeste a nyakam. Ezek után az apám elbeszélgetett vele facebookon.10.-ben folytatódott a szekálás,csak nem erőszakkal,hanem fotókkal és terjesztgetéssel.Aztán március végén tesióra előtt,amikor tesicuccba öltöztem át,csak a cipő volt hátra,bejött egy öngyújtóval és dezodorral és rámfújta a lángot.Mivel az öltöző mosdójában volt csak hely öltözni,menekülni nem nagyon tudtam.Felugrottam az ablakpárkányba és onnan egy csapba,ahol a pulcsimmal védekeztem a láng elől.
2017. nov. 19. 12:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Aztan összeégett a pulcsim,ami bizonyitek volt a tesitanaroknak es az igazgatonak. Ebben az ugyben reszt vettek a szuleim,az ofo es a tesitanarok is.Szamba ragtak egy kamudumat a tobbiek,de en az igazat mondtam. Aztan a gyereket kirugtak fegyelmivel. Emiatt az osztalyban en lettem a g@ci meg a csicska,meg hogy rohadjak meg. Emiatt egy balhet robbantottam ki az osztalyon belul,hogy legyek mar bekenhagyva,senki se foglalkozzon velem. Elertem amit akartam,de rosszul sult el minden.Lehet-e meg valamit tenni,hogy ne legyek egy utalatos szemely? A valszokat elore is koszonom.

Ui: Az ekezetek hianyaaert bocsi,siettem valahova es gyorsan le kellett irjam a kerdest

2017. nov. 19. 12:31
 2/4 A kérdező kommentje:
Es elfelejtettem,hogy 11.-be jarok szeptember ota
2017. nov. 19. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Valts iskolat. Ilyen hulladek emberekkel nem kozoskodnek.
2017. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az év folyamán sikerült elfogadtatnom magam,sulit váltani utolsó évre már nem fogok. Volt egy kisebb afférom januárban az osztály egyik idiótájával,és nagyon jó okkal mentem neki,ugyanis ő a kezdetektől fogva nem szállt le rólam. Amikor elegem lett belőle akkor nekimentem és az orrára kötöttem hogy belém többet ne kössön ha jobbat akar.
2018. aug. 31. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!