Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mivel ajándékozzam meg azt,...

Mivel ajándékozzam meg azt, akivel kölcsönösen utáljuk egymást?

Figyelt kérdés

Az osztályban húztunk karácsonyra. Alapból feleslegesnek tartom, idén is, tavaly is, előtte is, és azelőtt is ki akartam belőle maradni, de az osztályfőnök mindig erőltette. Eddig mindig megúsztam, hogy rossz embert húzzak, de most sikerült kihúznom a legrosszabbat.

Ez az ember szó szerint tönkre tett engem lelkileg. Elvette a legjobb barátnőmet, ellenem fordított szép lassan mindenkit az osztályban, megalázott, elnyomott, beszólogatott, és egy koholt váddal majdnem rendőrségi ügybe kevert. Utál engem első naptól fogva, én is őt, bár inkább félek tőle. Nem is nagyon ismerem, csak pár dolgot tudok róla, de az a vicces, hogy abban a pár dologban nagyon durván hasonlítunk egymásra, és rajta kívül nem tudok más embert, aki szintén ilyen.

Utolsó évünk van idén, de mai napig nem tudom, mi baja van velem, esélyt sem adott, pedig próbáltam vele jóban lenni.


Na most ennek az embernek mégis mit adjak ajándékba?!



2017. nov. 21. 17:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"osztálytársakat kérdezz.."

Ez most nem fog menni, mert tavaly év vége óta mindenki utál engem és levegőnek néz a majdnem rendőrös ügy miatt.


Akkor lehet, hogy valami általánosat kap, de szerintem amilyen mentalitása van, kidobná a kukába, bármit adok neki.


Másik probléma pedig az, hogy ajándék előtt ki kell állni az osztály elé és úgy kell arról az emberről beszélned, akit húztál, hogy nem mondod a nevét, a többieknek kell kitalálniuk. Olyan gyerekes az egész...

2017. nov. 21. 18:03
 12/22 A kérdező kommentje:
#10: :D
2017. nov. 21. 18:03
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
Egy méteres műfaszt adnék neki.Vagy egy pólót jól beszórva viszketőporral.
2017. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél neki valami sz.art. és itt tényleg valami olcsó semmitérő vacakot vennék. Amúgy már így is több időt szántál rá mint érdemli.
2017. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
Szarj bele egy nutellás üvegbe és jól zárd vissza.Tökéletes ajándék.
2017. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Lazy Lover ***** válasza:
51%
cézium 137
2017. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy A3-as méretű posztert, a te fényképeddel, melyen bemutatsz neki. :D

Bár lehet, hogy dartstáblát csinálna belőle(d).

2017. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
könyvet,az emberi kapcsolatokról,vagy hasonló témában
2017. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Elvira Kiss válasza:

csoki a legegyszerűbb, legfeljebb hízik tőle :)

az osztály elé kiállásról pedig

írd le a kinézetét, haj szemszín, magasság, hobby, tanulásról pár szó

ebben semmi sértő nincs, többet meg ne mondj róla,

adtál is valamit, mondtál is valamit, de Te nem aláztad, sértetted meg, stb. hátha megjön az esze, ha meg nem, akkor utolsó év, ne törődj vele

kellemes ünnepeket Neked!

2017. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Közben gondolkodtam, és valami csokin kívül adok neki valami macskás cuccot. Tudom róla, hogy macskamániás, na biztos nem annyira mint én. Már csak találnom kéne valami jó macskás cuccot. :)

2017. nov. 24. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!