Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mechwartos lányok! Szerintetek...

Mechwartos lányok! Szerintetek vannak a suliban helyes srácok? Ha igen kik?

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nemtudom leszbi vagyok
2017. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Még szép! A top 3 nálam: Komlósi Balázs, Székely Márkó, Török Gábor. Titokban, messziről mindig őket bámulom, remélem nem vettek még észre. Néha el is képzelem, ahogy...Amúgy melyik osztályba jársz? És lány vagy te is? Neked ki jön be?
2017. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Kedves utolsó, remélem valami közös ismerős vagy, mert Balázs se egy túl népszerű gyerek tudtommal, meg Gábor se a suli legismertebb sráca:D Nem baj, jót nevettünk 😂

Kérdező, te meg érdekelne melyik srác vagy, mert feltételezem, hogy nem lány:'D

2017. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Jaaj gyereki, nehogy komolyan vegyétek már hisz poén az egész úgyis :DD
2017. nov. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Török Gabi tényleg helyes fiú :) Ha lesz egy kis bátorságom majd leszólítom a folyosón csak az a baj nagyon önbizalomhiányos vagyok :/
2017. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Török Gábor valóban nagyon helyes férfiegyed. Mondhatni a Mechwart bikája,a 13.évfolyam tenyészlova. Ha bármikor kapcsolatban leszek,az csakis vele lesz majd.
2017. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Hát igen szerintem Gabi egy igazi Adonisz, ha közelembe kerül a szívem csak úgy zakatol, a lélegzetem eláll
2017. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
#5 Nyugodtan menj oda hozzá :) Ha megérint a helyessége,egyszer s mindenkorra elfelejted az önbizalomhiány fogalmát!
2017. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A 10.C-s fiúk elég helyesek, de túl menők ahhoz, hogy akár csak be merjem jelölni őket. Pedig mind különösen jó pasi
2017. dec. 3. 19:26
 10/15 anonim válasza:
A 10.c srácokhoz lehet jönni nyugodtan. (Lányok előnyben)
2017. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!