Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak egy olyan osztálytár...

Mit adjak egy olyan osztálytársamnak, akit nem is ismerek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tavaly érkeztem az osztályba, de nem vagyok túl barátkozós típus, szóval nem ismerem egyik osztálytársamat se igazán. Tudom a nevüket, hogy hány évesek, meg hogy egy osztályba járunk, és ennyi. De sajnos nem úsztam meg a karácsonyi ajándékozást, és most fogalmam sincs, minek örülne. Egyébként lányról van szó. Szerintetek mit tudnék adni neki? Szigorúan kézzel kell készíteni, nem állíthatok be egy 2 kilós nutellával ajándék gyanánt. (Van egy lap, amire mindenki ráírhatta, hogy mit szeretne legjobban, és pár lány tényleg azt írta, hogy nutellát, de ő nem írt semmit.) 13/L
2017. nov. 24. 16:22
 1/4 Elvira Kiss válasza:

nem ártana ha megírnád, hogy hány évesek vagytok....a végén a 13 a korotok?

de kézzel készíthetsz gyöngyből karkötőt, nyakláncot,

ha tudsz origamizni akkor bármit,

vagy papírból kivágsz egy fenyőt és egyesével becsomagolt kis csokikból, cukrokból, stb. kirakod a nevét, hogy kellemes karácsonyt stb.

ha tudod a horoszkópját, akkor azzal kapcsolatban is készíthetsz ötletes ajándékot

2017. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A végén az az én korom, de ő is 13 éves.
2017. nov. 24. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Veszel egy üveg nutellát és kézzel csinálsz neki egy vicces címkét.

Például használati utasítás. Ha boldog vagy akkor napi egy kanál, ha szomorú akkor három. Ha matekdoga van akkor meg napi öt kanál az ajánlott mennyiség. Stb...

Rajzolsz rá pár fenyőfát meg mikit meg rénszarvast és kész.

2017. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. nov. 24. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!