Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nincs benne semmi furcsa ha...

Nincs benne semmi furcsa ha valaki minden iskolanapon vesz kávét az iskolai büfében?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 16:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs, miért lenne?

Amúgy nálunk is van automata, meg még a büfében is adnak. Nem elit, magán, meg stb gimi.

2017. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is mindig kávéztam, meg az osztálytársak is. Nem egy kávé, hanem 2-3, meg pár automatás/nap.

Volt aki írta, hogy mi lesz majd ha dolgozni fogsz? Hát elárulom, semmi. Annyi hogy már nem iszom automatás kávét, de a napi 4-5 kávénál nem iszom többet.

A vérnyomásom teljesen rendben, kávé nélkül viszont alacsony, de ez már akkor is így volt, amikor még nem kávéztam.

2017. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkább csináld meg otthon vagy vegyél valami jót a boltban,ne azt az ihatatlan löttyöt igyad:)
2017. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura, meg amúgy is ha valaki azt mondja rá fura akkor többet nem veszel?
2017. nov. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

Én a munkahelyemen minden nap lefőzök kettőt is. Még senki nem nézett rám emiatt furán, sőt, néha megkérnek, hogy ha a konyhába megyek, hozzak nekik is.

Furák vagyunk O.o

Amúgy én is kávéztam gimiben, csak akkor még a koliban főztem le reggel, és termoszban hordtam. Nem kell mártírkodni azért, mert most épp dolgozunk, én pl. élvezem a munkám, sajnálom azt, akinek szar, de gyűlölöm, amikor a fiatalabb generáción élik ki a munkában megfáradt emberek a saját frusztrációjukat ("mi lesz majd veletek, ha dolgozni kell?!"). Ez az, vegyük el a kedvüket, még mielőtt megtapasztalnák, milyen, nehogy ők élvezni tudják, vagy legyen ambíciójuk...

2017. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%

"Nincs benne semmi furcsa....?"


Bár a kérdező nem indokolta meg, hogy ő miért tartja furának, de így úgy hangzik, mintha mindenáron keresni kéne bármiben a furcsaságot.

2017. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!