Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan legyek fura?

Hogyan legyek fura?

Figyelt kérdés

A kérdés furán hangzott, de kifejtem.

(A helyesírási hibákért előre is elnézeést, késő van.)

Szakiskolába járok, ahol nagyon kevés lány van. És valóban nagyon kevés.


Nem vagyok egy szép lány, de már kezdek megbarátkozni magammal. Végül is...mit tehetnék ellene?

Az alkatom nekem nem tetszik, nem vagyok túlsúlyos, de egy 5-6 kiló van rajtam.

A lényeg, hogy egy teljesen átlagos lány vagyok. Nem az , aki után megfordulsz az utcán.


Viszont szükség kényszert szül(vagy törvényt bont).

És már így második héten elmondta egy fiú, hogy tetszem neki.(Egyszer beszéltem vele facebookon)

A személyeségemről annyit, hogy velem lehet mindenről beszélgetni, de nem vagyos sem vicces, sem olyan jó szövegű ember.


Én nem akarok barátot. Egy ideig egyáltalán. Aztán, ha kell kell, ha nem nem.

----------

Száz szónak is egy a vége: arra gondoltam, hogy változtatok a megjelenésemen.(póló, sportcipő, farmer) Furcsán kellene öltözködnöm, hogy hagyjanak engem békén(itt inkább elvont dolgokra gondolok, mintsem cikikre)


Fiúnak mik azok, ami miatt furának néznek egy lányt, szinte kizáró tényező náluk? (Nem csak megjelenésre gondolok itt)


(Lehet hülyeség...sőt! Viszont jobb ötletem nincsen, ha nektek van, szívesen fogadom!:D)



15/L



2017. szept. 14. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Konfliktuskerülőnek lenni sokszor hasznos, de a bőrödből nem bújhatsz ki. Öltözködhetsz máshogy, hordhatod máshogy a hajad, azt viselsz, amit akarsz, de ugyanaz maradsz. Legegyszerűbb megoldás az egyenesség: köszönöd szépen, de nem akarsz kapcsolatot. Pont.
2017. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem hinném, hogy emiatt kevesebb udvarlód lenne. Sőt. :D Én pl. szeretem a fura, alter stílusokat, de mivel ritkábban látni alter lányokat, így inkább ösztönöz rá, hogy próbáljak meg közeledni mondván ez különleges. Persze nem sok fiú gondolja így, de elég ha csak negyed annyian vannak ilyenek körülötted, mint tömegemberek, akkor biztos lehetsz benne, hogy azoknak legalább a 80%-a bepróbálkozik.

Inkább finoman utasíts vissza 1-2-t, utána híre megy, hogy te nem vagy könnyen kapható, és bammm lekopnak. :D

2017. szept. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a kérdéssel máris fura vagy.:)Komolyra fordítva, ha elkezdesz másképp öltözni, vagy lilára fested a hajad, akkor csak azt éred el, hogy utána Tényleg a fura alakok fognak közeledni. Egyszerűbb és tisztább módszer, hogy megmondod a fiúnak, hogy kopjon le.
2017. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát én elrohogtem magam a címen meg az első mondaton. 😂
2017. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

3. válaszoló: Igazad lehet...:"D

4. válaszoló: Ez egy gyökér kérdés egy gyökér embertől...fogadj el.😂😂

2017. szept. 15. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
minddenki szép , fogadd el magad és majd észrevesznek mások is.
2017. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Például válaszolj meg váratlanul hónapokkal ezelőtt feltett kérdéseket úgy, hogy igazából semmi lényegi mondanivalód nincs.
2017. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó úton haladok?
2018. febr. 17. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!