Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Két hétig nem megyek suliba...

Két hétig nem megyek suliba lesz valami?

Figyelt kérdés
Lesz rola orvosi igazolasom szoval nem el logom csak a kerdes hogy nagyon lefogok maradni hogx potoljak ket hetnyi anyagot?

2017. nov. 29. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat hiányoztam anno a középiskolából(lógtam.. na bumm..)

Soha nem pótoltam semmit, és a két hetes hiányzásoknak sem lett különösebb eredménye.

Csak annyi, hogy maradt a 3-as átlagom.


Ez azoknak nagy kiesés, akik jó jegyeket akarnak szerezni.

2017. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem, de ha bepotolok minden fogat es 5 lesz mert kozbe irom oket hogy mibol mi lesz ugy nem lesz baj nem?
2017. nov. 29. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:

hát kedves kérdező, a hozzászólásodat nem értem, hogy mit is akartál mondani...

szóval ha lefotóztatod az osztálytársaiddal az órán írtakat, vagy esetleg el tudja valaki vinni a füzetét neked, hogy lemásold, áttanulmányozod a füzetet-könyvet, megcsinálod a házit, nem fogsz lemaradni. ha valamit nem értesz, és van olyan osztálytársad aki el tudja magyarázni, kérd meg. ha nem megy, majd amikor visszamentél, kérd meg a tanárt, hogy magyarázza el neked

2017. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerős az érzés, hogy majd azért ránézek az anyagra és bepótolom... ahha.. nem is fog érdekelni. Tapasztalat.

Két hét azér telég sok, mert matekból, meg magyarból, töriből nem 1-1 óra van egy héten így 6-8 óra kiesést tárgyanként elég szär pótolni. Én betegség miatt estem ki ennyi időre és kb az első órákon azt se tudtam milyen bolygón vagyok, mert annyira fura volt, kb egy hét volt mire sikerült felvenni a fonalat, plusz ugye ha becsúszik egy két doga, azokat is pótolni kell.

Azért sok sikert.

2017. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy barátod, osztálytársad, "átadja", hogy melyik órán mit tanultak, akkor azért a komolyabb lemaradás megelőzhető.
2017. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!