Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még 1 hétig nem szabadna...

Még 1 hétig nem szabadna suliba mennem, de nem engednek itthon maradni?

Figyelt kérdés
Eltört és elmozdult a jobb kezem, kétszer is vissza kellet állítani, és az orvos szerint gipszszedésig itthon kellene legyek, de a szüleim nem engedik. Azt mondták, hogy ha magamtól nem indulok el, berángatnak a csomagtartóba és elvisznek (itt majdnem kiröhögtem őket). Már sokat hiányoztam, de még a jegyekkel nem maradtam el vészesen. Mit tegyek, hogy ezt a hetet még itthon tudjam tölteni? Nem akarok így bemenni, nem igaz hogy ezen a héten ennyi múlik, hogy muszály bemennem. Kérlek segítsetek, a szüleim nagyon akaratosak!

2014. márc. 15. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem 6 hétig van fent törésnél a gipsz?? Próbálj meg érvelni hogy miért ne menj:ha vki nekifut lehet megint elmozdul,vagy hogy nagyon fáj és nem bírnád ki a suliban annyi ideig. De nem értem miért ilyenek hisz nem egy kis megfázásról van szó hanem egy komoly törésről.
2014. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van olyan szülő, aki iskolába kényszeriti a gyerekét, ha az orvos papirt ad róla, hogy ne menjen. Egyébként szerintem gipszelt kézzel nyugodtan lehet iskolába menni. A tanuláshoz nem feltétlen kell a kezed, elég ha a fejedet használod. A tanárok pedig nem fognak kényszeriteni dolgozat irásra, ha jobb kezes vagy.
2014. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért a jegyzetelés nem olyan egyszerű, főleg ha a domináns kezed van gipszben. Bár hallani jó a tananyagot, de nem minden tanár tanít könyvből.
2014. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a jobb kezem van vállig gipszelve, és a füzetbe csak a könyv vázlatát írjuk. Próbáltam érvelni, de nem enged. Ezt is csak telefonról tudtam írni, mert gépezni nem bírok gipszbe, és info szakos vagyok, de programozni így nem lehet. :/
2014. márc. 15. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
A szüleid beszéljenek az orvossal! Mondja nekik a doki, hogy otthon kéne maradnod.
2014. márc. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De a szüleim beszltek az orvossal, de nem nagyon érdekli őket.
2014. márc. 16. 08:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha holnapig nem találok megoldást, mennem kell. Mert nem értik meg, hogy még nem vagyok pótolhatatlanul lemaradva.
2014. márc. 16. 08:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akkor legyen az, hogy bemész a suliba a szüleiddel és elmondod az osztályfőnöknek, hogy mit mondott az orvos, ő pedig hívja fel a dokit.
2014. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Mármint az osztályfőnök hívja fel az orvost.
2014. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem hajlandóak vitát csinálni, mert szerintük nekik van igazuk.
2014. márc. 16. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!