Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért lehet az ha valakivel...

Miért lehet az ha valakivel egy évfolyamba járok, tudja ki vagyok, facebookon írogattam neki időnként, de élőben köszönésre se méltat?

Figyelt kérdés
Ti mikor csinálnátok ezt valakivel?
2014. jan. 20. 22:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Régebben köszönt néha mostmár nem.
2014. jan. 20. 22:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Én senkivel nem csináltam ezt, mert nem vagyok paraszt, hogy ne köszönjek vissza. Olyanokat meg nem veszek fel Facera, akivel semmilyen személyes kapcsolatom nincs. Ezért van kevés ismerősöm.
2014. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmm.... azt hiszem én igen. Mert pl nagyon sokan jelöltek be előző iskolámban akkor, amikor még oda jártam. Viszont észre sem vettek, én pedig a szemükbe csak egy nyomi gyerekként, vagy nem tudom miként lehettem számon. :D Utolsó években a japán fan csaj, de nem baj. S emiatt nem köszöntem nekik, mert nem akartam abba a kellemetlen helyzetbe kerülni, hogy kinevetnek azaz, észre sem veszik, hogy köszönök, viszont más pedig igen és kineveti a próbálkozásom. Amúgy mindenkinek köszönök, ha tudom, ők is visszaköszönnek. :) Más okom eddig nem volt rá.

Azt vszont nem tudom, hogy a te emberkéd miért nem köszón vissza... oo

2014. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene köszönnie szerinted és nem visszaköszönnie?
2014. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tudom. Van egy csávó, iskolatársam, bejelölt, visszajelöltem, semmi kapcsolat, de elkezdett rám írogatni. Ezzel még semmi probléma nem lenne, bár kicsit furcsának tartottam, hogy annak ellenére, hogy semmi közös nincs bennünk. Egy kicsit kínosnak érzem, ha beszélgetek vele, mert folyton erőlteti, én meg nem tudom, hogy hajt-e rám, vagy mi van. Kommentálgat a képeim alá, köszön a folyosón, én pedig egyáltalán nem érzem, hogy jóban lennénk. Nem szoktam Facebookon ismerkedni, és nem is különösebben szimpatikus. Úgy érzem, mintha hülyíteném azzal, hogy nem mondom meg neki, hogy nem igazán érdeklődöm iránta, pedig csak nem tudom, hogy kéne megmondani úgy, hogy ne bántódjon meg. Lehet, hogy a te illetődnek is ez játszódik le a fejében.
2014. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!