Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beleestem egy barátomba,...

Beleestem egy barátomba, akinek családja van. Elmondtam neki, de még így is a barátjának tekint, és nem tudok tőle elegendő távolságot tartani. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Már szinte nem is találkozunk, és ha nem írok hetente, vagy hívom, akkor ő ír, és mondja, hogy eltűntem, és kérdezi, hogy minden rendben van-e.

Semmi sincs rendben! De nem akarom az érzelmeimmel terhelni.

Mondtam, hogy nem akarok vele találkozni, és nem is találkozunk.

De arra nem tudom megkérni, hogy ne keressen. Ugyanakkor hónapok óta nem tudom kiverni a fejemből.

Nem tudom mi lenne a megoldás.



2016. ápr. 23. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:

én is jártam így, nekem nem sikerült elviselni a helyzetet, megszakitottam minden kapcsolatot, nem beszéltünk 10 évig. ez alatt elmúlt a vonzalom, azóta újra csak barátok vagyunk. nem jó megoldás, de jobbat sem tudok ennél...

,-((

2016. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!