Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vajon miért mondta ez nekem a...

Vajon miért mondta ez nekem a tanárom?

Figyelt kérdés

A történet annyi,hogy az óráján a padra hajtottam a fejem,mert nagyon fáradt voltam. Pár perccel később hallom,hogy kérdezi,hogy valami baj van,vagy miért fekszek a padon,mondtam,hogy semmi baj nincs Tanár úr,csak fáradt vagyok,majd elnézést kértem,és felültem. Visszament a táblához,és majdhogynem elkezdett írni,mikor rám nézett és mondja, "Kisasszony,maga nagyon udvariatlan,pont az én órámat ignorálja." /a fejét megrázta,és kacér mosoly ült ki az arcára,másodpercek elteltek,síri csend volt a teremben/ Majd ismét megszólalt: "Kis alvó szépség" .

2 hete történt,de még mindig tisztán emlékszem a többiek megriadt arcára,és arra,hogy milyen nyomottság ült aznap az egész osztályra emiatt.

Lehet nem kellett volna ezt félreértenem,de nekem valahogy mégis sikerült.


2017. dec. 2. 19:43
 1/8 A kérdező kommentje:

*Vajon miért mondta EZT nekem a tanárom?

Elnézést,elírtam magam!

2017. dec. 2. 19:44
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Azért mert kifejezetten pofátlanság leborulva az asztalon aludni órán egy általános/középiskolásnak, akinek nincs mentsége erre. Jobban mondva nem tud elfogadható mentséget felhozni, hogy mitől annyira kimerült, hogy neki tanórán kell ledőlni pihenni
2017. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nagy cucc, én végig aludtam a középiskolát(borzalmas jegyeim voltak emiatt), mégis jól érettségiztem, majd elvégeztem egy technikumot aztán egyetemet.

Felesleges dolgokat tanítanak ma a középiskolában, amire az életben nem lesz szükség soha.

És érdekes módon az általános műveltségem köszöni jól van.

2017. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Bejössz neki.
2017. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, milyen helyzetben volt a brokija, miközben ezt mondta. Állt?
2017. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most őszintén! Szerinted azt nézem,hogy éppen feláll-e neki,mikor épp leszidott engem,hogy udvariatlan vagyok? Remélem ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan! Meg egyébként is,mit változtatna az a helyzeten?
2017. dec. 2. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit tanít?
2017. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
A vége lehetett ironikusan is...
2017. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!