Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért történik ez velem?...

Miért történik ez velem? Miért áll máshogyan hozzám?

Figyelt kérdés

Az egyik tanáromról van szó,nem vagyok kifejezetten jó a tantárgyából,olyan átlagos vagyok,és csütörtökön történt,kihívott egy lányt felelni,szegény tényleg semmit nem tudott,ugye elégtelent adott neki,és mondta,hogy ez ahhoz is kevés,hogy megbuktassa. Aztán kihívott engem felelni,de nem számítottam rá,hogy engem fog feleltetni,és így nem is tudtam az anyagot,1 fokkal voltam jobb,mint a másik lány. Tudogattam néhány dolgot,de csak az ismétlő kérdéseknél,a rendes anyagnál mindent össze-vissza kevertem. Mondta,hogy óra után menjek oda,akkor megbeszéljük,hogy hányast adjon. Óra végén odamentem,és mondja,hogy erre most csak egy közepest tud adni,egy kicsi tanulással még sokkal jobb osztályzatot tud adni. Ma történt,hogy az egyik lány telefonját elvette,szinte kitépte a kezéből,mert telefonozott,és osztályfőnökit kapott,én ugyanúgy telefonoztam,és 1000% hogy ezt észre is vette,de vettem az adást,és gyorsan eltettem. Utána még több gyerekkel is bunkón viselkedett,csomó mindenkinek beszólogatott. Mikor kicsöngettek,akkor épp egyszerre értünk az ajtóhoz,engem maga elé engedett,mögötte még több lány is állt,de őket már nem engedte maga elé.

Vajon miért viselkedik velem így?

Nem adtam rá okot,hogy velem így viselkedjen,hisz nem vagyok jó a tantárgyából,és nem is öltözködök magamutogatón ,valamint nem is viselkedek kihívóan.


2017. dec. 8. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tetszel neki, vagy csak kepzelodsz.
2017. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!