Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálják ezt? Normális?

Miért csinálják ezt? Normális?

Figyelt kérdés
Az osztályomban eléggé perverz hülye fiúk vannak. Mindegyikkel jó a kapcsolatom, leállok velük beszélgetni akármikor. Van két fiú akikkel folyton dumálok,jól kijövök velük.. Mind a kettő arra ad jelet,hogy akarnak tőlem valamit. Többször piszkálnak,érintenek meg(ölelés,átkarolás) és tudtomra adták,hogy szexuális vágyaik vannak irántam. Normális ez? Amúgy nagyon bírom őket,velük töltöm az egész hetemet,szombat kivételével mindennap beszélünk,látjuk egymást. Az osztályban leállnak nekem dumálni,hogy mik történtek velük és azt se tudom melyik oldalra figyeljek mert mindkét oldalról beszélnek nekem.. a többi lánnyal nem viselkednek így :D
2017. dec. 9. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tinik vagytok,miért ne lenne normális?

A fiúk ebben a korban,gyakorlatilag bárkit megdug nának.:)

2017. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert éretlen kis csírák. Egy-két év múlva kifejlődik a szürkeállományuk eddig hiányzó hányada, és miután használni is megtanulták azt, sokkal érettebb módon fognak majd közeledni hozzád abban az esetben, ha (testi) kapcsolatot akarnak majd tőled, és akkor egyértelmű lesz majd a szándékuk és nem kell majd ilyenen törnöd a fejed, hogy mit is akarhatnak.
2017. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez normális. Ha soknak érzed, állítsd le őket.
2017. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szilveszterkor jól leitatnak majd, aztán lesz neked új éved, de boldog e...hmmm.
2017. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!