Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálják ezt velem?

Miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés

A körülöttem levő embereket nem érdeklem.

Vannak akik mondják hogy szeretnek, de közbe lesz*rnak.

Az osztályban van egy lány aki megjátsza magát, de év elején senki sem bírta, dr ha sír akkor sokan odamennek megkérdezik mi a baja és megvígasztalják.

Én kórházban feküdtem és 99% eséllyel tudták a suliban de le sem sz*rtak.

Sokszor úgy érzem egyedül vagyok és nincs mellettem senki.

Itt most nem sajnáltatom magamat és a kérdésem sem arról szól hogy magamat sajnáltassam, egyszerűen nem értem miért nem érdeklem senkit sem.

A padtársam akit 1 éve ismerek és idén lettünk nagyon jóba mondta hogy jó barátok vagyunk, de akiket idén megismertünk osztálytársakkal sokkal jobban kimutatja a szeretetét.Én meg nem érzem hogy a barátjának tart.

Van egy fiú aki a legjobb barátom, ő neki én is az egyik legjobb barátja vagyok.De van mikor ő is lesz*r.

Én nagyon jól kijövök az idősebb korosztállyal, így van egy régebbi tanárom akivel nagyon jól kijövök és úgy érzem hogy vele bármit megtudok beszélni.Van mikor érdeklődöm iránta és ő is visszakérdez pl én hogy vagyok.

Velem mindig is ez volt.

Nem érzem azt hogy valakinek fontos lennék és csak azt érzem hogy a régebbi tanárom az aki mellettem van.Egyébként ha nem lenne ilyen jó a kapcsolatunk akkor nem is tudom hol lennék.

16 éves lány vagyok.

Normális tanácsot szeretnék kérni!



2017. dec. 9. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan más vagy, mint a többiek, ezért nem sikerül jó kapcsolatban lenned velük. Ha szeretnél beszélgetni, írj, szívesen meghallgatlak.
2017. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia .

Ha gondolod írj. Nekem is volt ilyen....

2017. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem középsuliban szinte csak két vagy három barátom volt az osztályom nagy ìvből leszart. Illetve még piszkáltak is.

Én nem foglalkoznék velük nagyon, ha van célod akkor csak arra koncentrálj

2017. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!