Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Egyik fiú osztálytársam állandóan csesztet. De lányok közül csak engem! Hozzá se szóltam, amikor ezt elkezdte. Sokszor veszem észre, hogy amikor valamiért hátrafordul, rám -rámpillant. Lehet tetszek neki, de nekem ő nem? Szeretnék végre erre magyarázatot találni, mert idegesít. A "ne foglalkozz vele" meg a "szólj neki, hogy zavar" típusú válaszokat nem szeretnék, mert ezeket már próbáltam. (legalábbis szólni neki)

2017. dec. 11. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert utál, azért. Honan a jósgömbből találjuk ki, hogy mi baja veled?
2017. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, azt sem hogy tetszel-e neki, azt meg pláne nem, hogy ő tetszik-e neked. Azt tudnod kéne azért. Hogyan csesztet, mit követ el ellened? Mert eddig csak annyit tudunk, hogy a szerencsétlen néha rádpillant.
2017. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!